J.Basanavičiaus g. 4B, LT-01118
Informacija apie vasario 10 d. Tarybos posėdį

2020 m. vasario 11 d.

Ryčio Šeškaičio nuotr.

Vakar įvyko nuotolinis Tarybos posėdis, kurio metu patvirtintos Visuotinio narių susirinkimo (VNS) datos, priimti nauji nariai, paskelbti administracijos direktoriaus konkurso pirmojo turo rezultatai, aptartos Kūrybinės veiklos fondo papildomo konkurso sąlygos.

Taryba pritarė administracijos siūlymui VNS rengti balandžio 26 d. Šiam neįvykus (kad VNS būtų laikomas įvykusiu, turi būti kvorumas), balandžio 28 d. bus rengiamas Pakartotinis VNS.

Taip pat nuotolinio posėdžio metu patvirtintas kandidatų, patekusių į antrąjį direktoriaus rinkimų turą, sąrašas. Netrukus šie kandidatai bus kviečiami į darbo pokalbius. Su nepatekusiais į antrą ratą kandidatais taip pat bus netrukus susisiekta ir pranešta apie konkurso rezultatus. Apie galutinius direktoriaus konkurso rezultatus informuosime atskiru pranešimu.

Taryba posėdžio metu aptarė ir Victoro Diawaros paviešintą situaciją, susijusią su jo tėvo Gaoussou autorinėmis teisėmis. Taip pat atkreiptas dėmesys į ieškomų autorių sąrašo skelbimo problematiką. LATGA poziciją šiuo klausimu galite paskaityti čia. 

Posėdžio metu aptartos ir Kūrybinės veiklos fondo papildomo konkurso sąlygos. Papildomą konkursą planuojama rengti kovo mėnesį, daugiau apie jį informuosime artimiausiu metu.

Posėdžio metu patenkinti 77 autorių prašymai tapti LATGA nariais. Skelbiame jų SĄRAŠĄ

Papildoma informacija būsimiems nariams: nepamirškite sumokėti 10 Eur vienkartinio stojamojo nario mokesčio. Tai galima padaryti pervedant į mūsų sąskaitą SEB banke LT71 7044 0600 0038 2455 ir mokėjimo paskirtyje nurodant „stojamasis nario mokestis“. Jeigu mokama ne iš stojančio asmens sąskaitos, mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti stojančiojo asmens vardą ir pavardę. Sumokėjus nario mokestį mūsų specialistai netrukus jums atsiųs jau parengtą narystės sutartį, kurią teliks pasirašyti ir pristatyti į asociacijos būstinę. Sutarties originalus taip pat galima atsiųsti su parašais paštu arba skenuotas / fotografuotas kopijas su parašais el. paštu. Specialistų kontaktus rasite čia: https://www.latga.lt/kontaktai/

 Daugiau apie naujų narių priėmimo tvarką:

Muzikos ir tekstų autoriams

Vizualinių kūrinių autoriams

Audiovizualinių kūrinių autoriams ir prodiuseriams

Dramos kūrinių autoriams

Pasidalinkite naujiena