J.Basanavičiaus g. 4B, LT-01118
kviečiame registruotis į nuotolinį visuotinį narių susirinkimą

2021 m. balandžio 12 d.

Ryčio Šeškaičio nuotr.

Kviečiame Jus į balandžio 28 d. 10 val. nuotoliniu būdu („Zoom“ platformoje) vyksiantį pakartotinį Visuotinį narių susirinkimą (VNS). Kad susirinkimas vyktų sklandžiai, turime vykdyti išankstinę jo dalyvių registraciją. Iš anksto registruotis galima iki balandžio 19 d. imtinai. Susirinkime gali dalyvauti tik iš anksto užsiregistravę asociacijos nariai.

Norintieji dalyvauti susirinkime turi atsiųsti užpildytą registracijos formą (forma pridedama prie laiško) el. paštu visuotinis@latga.lt. Išankstinės registracijos formos turi būti pasirašytos ranka ir atsiųstos skenuotos kartu pridedant ir asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją arba pasirašytos kvalifikuotu elektroniniu parašu naudojant Gosign arba Dokobit kvalifikuoto elektroninio parašo sistemas.

Kadangi susirinkimas vyks el. būdu, raginame prisijungti narius pačius, o ne perduoti balsą kitiems nariams. Tik užsiregistravusiems dalyviams atsiųsime išsamesnę informaciją apie nuotoliniu būdu vyksiančio VNS eigą. Prisijungimo nuorodas atsiųsime susirinkimo dieną likus 1 valandai iki jo pradžios.

Daugiau informacijos apie išankstinę registraciją ir nuotolinio susirinkimo eigą čia

VNS dokumentus bei susirinkimo darbotvarkę rasite čia

Balsavimo teisės perleidimo sutartis (word)

Išankstinės registracijos forma (word)

Daugiau informacijos apie VNS ir Tarybą rasite LATGA įstatuose (pdf).

Pasidalinkite naujiena