J.Basanavičiaus g. 4B, LT-01118

Kviečiame teikti paraiškas Socialinio kultūrinio fondo finansavimui gauti

2021 m. lapkričio 4 d. 

Kaip ir kiekvieną rudenį, Asociacija LATGA rengia konkursą daliniam Socialinio kultūrinio fondo finansavimui gauti. Paraišką gali teikti visi LATGA kompozitoriai ir muzikos kūrinių tekstų autoriai, kurie nėra išreiškę nesutikimo su  6 proc. atskaitymais. Paraiškų lauksime iki lapkričio 30 d., jas labai prašome pildyti mūsų Paraiškų pildymo sistemoje.

Primename, kad šio fondo konkurso terminai pakeisti VNS sprendimu.  Anksčiau paraiškas reikėdavo siųsti iki spalio 31 dienos.

Rudenį paskirstyme 74 887 Eur fondo lėšų.

Paraišką gali teikti visi LATGA kompozitoriai ir muzikos kūrinių tekstų autoriai, kuriems LATGA yra surinkusi autorinį atlyginimą (honorarą) paraiškos teikimo metais; kurie nėra išreiškę nesutikimo su atskaitymais; kurių narystė Asociacijoje LATGA tęsiasi ilgiau kaip 1 metus; kurie daugiau kaip 1 metus moka įmokas į Socialinį kultūrinį fondą. Plačiau apie fondo lėšų kaupimą ir paskirstymą skaitykite Socialinio kultūrinio fondo tvarkos apraše.

Primename, kad lėšos gali būti naudojamos:

1) naujų autorinių muzikinių ir literatūrinių kūrinių sukūrimui; 2) didelės apimties autorinių muzikinių kūrinių sukūrimui (opera, miuziklas, simfoninis kūrinys ir kt.); 3) naujų muzikinių kūrinių aranžuočių sukūrimui; 4) muzikinių kūrinių skaitmeninės natografijos sukūrimui; 5) CD, LP, natų leidybai, knygų leidybai; 6) muzikos įrašų, suvedimo procesams realizuoti; 7) autoriniams koncertams rengti (muzikinio albumo pristatymams, jubiliejiniams koncertams); 8) profesinės kvalifikacijos kėlimui kursuose, rezidencijose ir kt. finansuoti;

Paraiška neteikiama svarstyti Tarybai, jeigu: 1) paraiška užpildyta neteisingai; 2) projekto vykdytojas neatsiskaitė už ankstesniais metais jam skirtas lėšas; 3) ankstesniame projekte negauta LATGA licencija; 4) ankstesniame projekte nesuderintas projekto ir komunikacijos viešinimo planas su LATGA viešųjų ryšių specialistu.

Daugiau informacijos čia

Paraiškų pildymas el. paraiškų sistemoje

Kaip veikia ši sistema? Pirmiausia užsiregistruokite. Jūsų turimi prisijungimai prie e-savitarnos netinka. Kai pateiksite prašomus duomenis kartu su sugalvotu slaptažodžiu, el. paštu gausite nuorodą, kurią paspaudę patvirtinsite savo registraciją. Paraišką galėsite pildyti, redaguoti kada panorėję, tik nepamirškite išsaugoti keitimų. Galutinai viską užpildę spauskite „pateikti“.

Jeigu nepavyktų prisijungti prie svetainės ar turite kitų klausimų, susijusių su paraiškos pildymu, kreipkitės į

Jeigu norite pasitikslinti, ar esate sutikę su 6 proc. nuskaitymu, kreipkitės į:

Auksė Špokauskaitė
Sekretorė-referentė
Vilija Tylingo
Vyr. buhalterės pavaduotoja
Pasidalinkite naujiena