J.Basanavičiaus g. 4B, LT-01118

Koncertai ir renginiai

pp
Bendra informacija
Prekyba ir paslaugos
Koncertai ir renginiai
Radijas ir televizija
Kūrinių atgaminimas laikmenose ir / ar internete
E-Savitarna

Jeigu organizuojate koncertą, mugę, parodą ar kitą renginį ir jame bus naudojami mūsų organizacijos atstovaujamų Lietuvos ir užsienio autorių muzikos kūriniai, jums reikia sudaryti licencinę sutartį, kad mes galėtumėme surinkti ir išmokėti autoriams atlygį už jų kūrinių naudojimą. Autoriaus teisė gauti atlyginimą už kiekvieną jo kūrinio panaudojimą numatyta Lietuvos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatyme. Dėl licencinės sutarties pasirašymo reikia kreiptis ne vėliau kaip prieš 14 darbo dienų iki kūrinių naudojimo pradžios.

Įmokos dydis apskaičiuojamas atsižvelgiant į žiūrovų skaičių (jeigu renginys nemokamas), pajamas, gautas už parduotus bilietus (jeigu renginys mokamas), salės plotą, renginio dienų skaičių (mugėms, parodoms). Visą informaciją apie taikomus tarifus rasite skiltyje „TARIFAI“ (žr. žemiau) arba susisiekę su mumis žemiau nurodytais kontaktais.

Norėdami sudaryti licencinę sutartį kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais arba spauskite „PARAIŠKA SUTARČIAI“, užpildykite duomenų formą, išsiųskite ją adresu andrius@latga.lt arba latga@latga.lt ir mes su jumis susisieksime.

Andrius Mikša
Vyr. specialistas
Sutarčių pavyzdžiai

Viešai atlikti muzikos kūrinius renginyje (be įėjimo mokesčio žiūrovams) skirta licencinė sutartis (pdf)

Viešai atlikti muzikos kūrinius renginyje (su įėjimo mokesčiu žiūrovams) skirta licencinė sutartis (pdf)

Ataskaitų pavyzdžiai

Atliktų kūrinių programos pavyzdys (word)

Pažyma apie pajamas, gautas už parduotus bilietus (word)