J.Basanavičiaus g. 4B, LT-01118

RADIJAS ir TELEVIZIJA

pp
Bendra informacija
Prekyba ir paslaugos
Koncertai ir renginiai
Radijas ir televizija
Kūrinių atgaminimas laikmenose ir / ar internete
E-Savitarna
Radijas ir televizija

Jeigu esate radijo, televizijos transliuotojas ir transliacijų metu naudojate mūsų organizacijos atstovaujamų Lietuvos ir užsienio autorių muzikos kūrinius, jums reikia sudaryti licencinę sutartį, kad mes galėtumėme surinkti ir išmokėti autoriams atlygį už jų kūrinių naudojimą. Autoriaus teisė gauti atlyginimą už kiekvieną jo kūrinio panaudojimą numatyta Lietuvos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatyme.

Mokėtino autorinio atlyginimo dydis yra išreikštas procentais nuo transliuotojo pajamų. Visą informaciją apie taikomus tarifus rasite skiltyje „TARIFAI“ (žr. žemiau) arba susisiekę su mumis žemiau nurodytais kontaktais. Norėdami sudaryti licencinę sutartį, kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais.

KABELINĖ RETRANSLIACIJA (KABELINĖS TELEVIZIJOS)

Jeigu esate transliuotų televizijos programų retransliuotojas, jums reikia sudaryti licencinę sutartį, kad mes galėtumėme surinkti ir išmokėti autoriams atlygį už jų kūrinių naudojimą. Autoriaus teisė gauti atlyginimą už kiekvieną jo kūrinio panaudojimą numatyta Lietuvos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatyme.

Mokėtino autorinio atlyginimo tarifas nustatomas derybomis su kabelinės retransliacijos operatorių asociacijomis. Visą informaciją apie taikomus tarifus rasite skiltyje „TARIFAI“ (žr. žemiau) arba susisiekę su mumis žemiau nurodytais kontaktais.