J.Basanavičiaus g. 4B, LT-01118

E-Savitarna

pp
Bendra informacija
Prekyba ir paslaugos
Koncertai ir renginiai
Radijas ir televizija
Kūrinių atgaminimas laikmenose ir / ar internete
E-Savitarna

Naudotojų administravimo portalas (NAP) skirtas Asociacijos LATGA atstovaujamų Lietuvos ir užsienio muzikos kūrinių naudotojams. NAP jie gali nuolat sekti visą reikalingą informaciją apie savo sąskaitas, atliktus mokėjimus ir pan.

Prisijungus prie svetainės iš karto galima pamatyti savo paskutinę sąskaitą bei mokėjimą. Skyrelyje „sąskaitos“ naudotojai randa ankstesnes sąskaitas, skyrelyje „mokėjimai“ – ankstesnius mokėjimus. Nauji verslo subjektai portale gali rasti skaičiuoklę, pritaikytą skirtingiems verslo objektams (viešbučiams, degalinėms, prekybos įmonėms, restoranams ir kavinėms bei kirpykloms ir t. t.), kuria pasinaudojus galima preliminariai apskaičiuoti mėnesinės įmokos dydį.

Prisijungdami pirmą kartą naudotojai privalo užpildyti abu pasirodžiusius laukelius. Laukelyje „vartotojo vardas“ reikia suvesti savo įmonės kodą, o kitame – laikiną slaptažodį, kurį naudotojai nurodomas popierinėse ar elektroninėse sąskaitose. Suvedus įmonės kodą ir slaptažodį, pasirodo registracijos forma su keliais laukeliais. Užpildžius visus privalomus laukelius, reikia spausti „Registruotis“. Tada į elektroninį paštą naudotojas gauna paskyros aktyvavimo laišką su nuoroda, kurią paspaudus paskyra bus aktyvuota. Kitą kartą prisijungiant prie savo paskyros naudotojui tereikės įvesti savo elektroninį paštą ir pasirinktą slaptažodį, nes su sąskaita atsiųstas slaptažodis nebegalios.