Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2022-04-06

  Informacija apie 04.06 Tarybos posėdį

  Šiandien LATGA būstinėje įvyko Tarybos posėdis, kuriame buvo tęsiami pasiruošimo Visuotiniam narių susirinkimui (2022 04 26) darbai, teikiami pasiūlymai dėl Socialinio kultūrinio fondo paraiškų nagrinėjimo bei vertinimo kriterijų gairių tobulinimo bei nagrinėjami kiti svarbūs klausimai.   

  Taryba nusprendė, kad asociacija LATGA neribotam laikui sustabdo bendradarbiavimą su Rusijos ir Baltarusijos kolektyvinio autorių teisių administravimo bendrijomis. Daugiau informacijos apie tai pateiksime artimiausiu metu.

  Taip pat Tarybos nariai teikė ir tvirtino siūlymus dėl Socialinio kultūrinio fondo paraiškų nagrinėjimo ir vertinimo kriterijų gairių tobulinimo.

  Primename, kad Visuotinis narių susirinkimas (VNS) vyks šių metų balandžio 26 d. (registracija nuo 10 val., pradžia – 11 val.). VNS svarstomų asociacijos įstatų ir kitų dokumentų keitimo projektus pateiksime LATGA svetainėje balandžio 11 d. VNS darbotvarkę galite peržiūrėti čia.

  Taip pat vakar vykusio posėdžio metu buvo patenkinti  10 autorių prašymai tapti asociacijos nariais.

  Sveikiname juos tapus mūsų didelės šeimos nariais ir prašome atlikti likusius narystės įteisinimo žingsnius. Plačiau apie tai – čia.

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.