Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2021-01-07

  Informacija apie 2021 m. sausio 6 d. Tarybos posėdį

  Vakar įvyko pirmasis šiais metais Tarybos posėdis, kurio metu pritarta su COVID 19 padariniais kovojančios iniciatyvinės grupės parengtos priemonės finansavimui, valdymo ir priežiūros organų nariams pristatyta viešų ir privačių interesų deklaravimo tvarka, priimti nauji nariai ir t. t.

  Taryba pritarė su COVID 19 padariniais kovojančios iniciatyvinės grupės parengtos priemonės finansavimui iš Autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos bei šviečiamosios programos lėšų. Prie išlaidų padengimo prisidės ir AGATA, su kuria kartu ir bus vykdoma Lietuvoje sukurto intelektinio turinio naudojimą skatinanti iniciatyva.

  Taip pat Taryba diskutavo ir patvirtino sprendimą, kokios pozicijos LATGA laikysis derybose su AVAKA dėl Kompensacinio atlyginimo už kūrinių atgaminimą asmeniniais tikslais proporcijų rašytinių ir vizualiųjų kūrinių autoriams.

  Toliau ieškota sprendimų, kaip organizuoti Kūrybinės veiklos fondo, į kurį taip pat patenka dalis jau minėto kompensacinio atlyginimo už kūrinių atgaminimą asmeniniais tikslais, likučio dalybas. Šio klausimo nagrinėjimas bus tęsiamas per kitą Tarybos posėdį, kuris vyks vasario mėnesį.

  Posėdžio metu asociacijos teisininkė valdymo ir priežiūros organų nariams pristatė viešų ir privačių interesų deklaravimo tvarką.

  Taip pat per šį posėdį Taryba pradėjo svarstyti asociacijos direktoriaus vietai užimti rengiamo konkurso antro turo sąlygas. Konkursas paskelbtas gruodžio pabaigoje, gyvenimo aprašymų ir motyvacinių laiškų iš kandidatų laukiame el. paštu latga@latga.lt. Plačiau apie konkursą: https://www.latga.lt/karjera/

  Posėdžio metu patenkinti 19 autorių prašymai tapti LATGA nariais. Skelbiame jų SĄRĄŠĄ 

  Papildoma informacija būsimiems nariams: nepamirškite sumokėti 10 Eur vienkartinio stojamojo nario mokesčio. Tai galima padaryti pervedant į mūsų sąskaitą SEB banke LT71 7044 0600 0038 2455 ir mokėjimo paskirtyje nurodant „stojamasis nario mokestis“. Jeigu mokama ne iš stojančio asmens sąskaitos, mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti stojančiojo asmens vardą ir pavardę. Sumokėjus nario mokestį mūsų specialistai netrukus jums atsiųs jau parengtą narystės sutartį, kurią teliks pasirašyti ir pristatyti į asociacijos būstinę. Sutarties originalus taip pat galima atsiųsti su parašais paštu arba skenuotas / fotografuotas kopijas su parašais el. paštu. Specialistų kontaktus rasite čia: https://www.latga.lt/kontaktai/

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.