Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2021-05-10

  Informacija užsiregistravusiems dalyvauti autorių teisių seminare vizualiųjų menų autoriams

  Visiems prisiregistravusiems el. paštu visuomene@latga.lt į web seminarą „Autorių teisių pradžiamokslis. Ką apie savo teises privalo žinoti kiekvienas vizualiųjų menų autorius“ prisijungimo nuorodas išsiuntėme el. paštu. Seminaras vyksta šiandien, gegužės 10 d., 14 val. „Zoom“ platformoje.

  Norime pradėti renginį nurodytu laiku, todėl prašome dalyvių prisijungti ne vėliau kaip 13.45 val. Seminarą ves Vizualiųjų menų poskyrio vadovė Gabrielė Naprušienė, jis truks 1,5 val.

  Labai tikimės, kad seminare išgirsite daug naudingos ir įdomios informacijos. Norime akcentuoti, kad seminarai skirti autoriams, o ne kūrinių naudotojams, tad ir pirmenybę teiksime autorių klausimams.

  Taip pat norime įspėti, kad bus daromas seminaro vaizdo įrašas, kurį vėliau planuojame patalpinti „YouTube“, jeigu liksime patenkinti jo kokybe. Dėmesio: prisijungdami prie „Zoom“ nuorodos, jūs išreiškiate sutikimą dėl viešo seminaro paskelbimo. Seminaro dalyviams jokie pažymėjimai nebus išduodami. Jeigu dėl vienokių ar kitokių priežasčių nusprendėte nedalyvauti, tiesiog nesijunkite prie „Zoom“.

  Kad seminaras vyktų sklandžiai:

  1. Suinstaliuokite ZOOM programėlę savo kompiuteryje arba telefone (jei jungiantis prie susirinkimo prašys ją atnaujinti – prašome tai padaryti, nes kitaip nepavyks prisijungti prie susirinkimo). Nuoroda: https://zoom.us/download
  2. Jungdamiesi prie nuorodos pasitikrinkite, ar veikia garsas (kompiuteryje ar ausinėse) bei vaizdo kamera, jeigu ruošiatės užduoti klausimus.
  3. Viso seminaro metu laikykite išjungtą mikrofoną.
  4. Klausimus prašome uždavinėti tik leidus seminaro vedėjui. Jeigu norite paklausti žodžiu, kelkite virtualiąją ranką (skiltyje „Reactions“ esančią funkciją „Raise hand“) ir įsijunkite mikrofoną. Jeigu raštu – parašykite savo klausimą skiltyje „chat“.

  Muzikos kūrinių autoriamsgegužės 17 d. 14 val.  Veda Muzikos kūrinių skyriaus vadovas Paulius  Sartatavičius.

  Dramos kūrinių autoriams: gegužės 24 d. 14 val.   Veda Dramos kūrinių poskyrio vadovė Evelina Brusokaitė.

  Kiekvieno WEB seminaro trukmė – 1,5 val. Renginiai vyks ZOOM platformoje. Registruotis prašome el. paštu visuomene@latga.lt, nurodydami seminaro sritį arba datą. WEB seminaro metu bus galima užduoti rūpimus klausimus.

  Dėmesio: labai kviečiame registruotis į seminarus el. paštu visuomene@latga.lt. Registracija feisbuke negalioja. Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad registracija galima ir seminaro dieną, tačiau tik iki 11 val. Prisijungimus užsiregistravusiems dalyviams atsiųsime likus 4 valandoms iki seminaro pradžios.

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.