Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2021-09-14

  Kviečiame autorius į nemokamus seminarus

  Tęsiame Asociacijos LATGA nemokamų WEB seminarų ciklą „Autorių teisių pradžiamokslis. Ką apie savo teises privalo žinoti kiekvienas autorius?“ ir kviečiame aktyviai dalyvauti ne tik savo narius, bet ir kitus besidominčius literatūros ir audiovizualinių kūrinių autorių teisėmis!

  Renginiai ZOOM platformoje vyks:

  Literatūros kūrinių autoriams: rugsėjo 29 d. 14 val.  Veda Knygų panaudos ir reprografinio atgaminimo poskyrio vadovė Jurga Bražiūnienė ir teisininkė Justina Stadulytė.

  Audiovizualinių kūrinių (kino, TV, vaizdo klipų) autoriams: spalio 6 d.  14 val. Veda Audiovizualinių kūrinių poskyrio vadovė Vilma Juraškienė ir vyr. teisininkė Radvilė Bieliauskienė.

  Kiekvieno WEB seminaro trukmė 1,5 val. Renginiai vyks ZOOM platformoje. Registruotis prašome el. paštu visuomene@latga.lt, nurodydami seminaro temą arba datą. WEB seminaro metu bus galima užduoti rūpimus klausimus.

  Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad registracija galima ir seminaro dieną, tačiau tik iki 11 val.

  Jūsų pateikti registracijos į seminarą duomenys bus tvarkomi konsultavimo tikslu vadovaujantis Asociacijos LATGA asmens duomenų politika, su kuria galite susipažinti čia.

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.