Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/lagalt/domains/latga.lt/public_html/wp-content/themes/wam/single-naujienos.php on line 13

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/lagalt/domains/latga.lt/public_html/wp-content/themes/wam/single-naujienos.php on line 14

Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2021-05-20

  Kviečiame dalyvauti apklausoje

  RIA (Renginių industrijos asociacija), reaguodama į toliau besitęsiančius perteklinius ribojimus renginių ir kultūros sektoriui, inicijuoja gyventojų apklausą.

  Veikiant beveik visoms sritims, užtikrinančioms Lietuvos žmonių grįžimą į įprastą gyvenimą, renginiai, festivaliai, sporto renginiai ir šventės lieka labiausiai suvaržyta sritimi – renginiuose gali dalyvauti itin ribotas kiekis žmonių, leidžiami tik sėdimi renginiai, kyla klausimai ir dėl maisto ir gėrimų vartojimo draudimų.

  Šiandien karantino ribojimai ne tik varžo sektoriaus įmonių darbą – daugiau nei metus besitęsiantys ribojimai varžo kiekvieno žmogaus teises ir laisves: judėti, burtis, puoselėti ryšius su pasirinktomis bendruomenėmis, rūpintis savo emocine sveikata.

  RIA (renginių industrijos asociacija) siekia kuo geriau suprasti Lietuvos gyventojų norus ir kviečia atsakyti į apklausos klausimus.

  Apklausą rasite čia

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.