2022 © Leonardas Borotinskas

Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2022-09-01

  Kviečiame dalyvauti Kūrybinės veiklos fondo finansavimo konkurse

  Kaip ir kiekvieną rudenį skelbiame kvietimą dalyvauti mūsų Kūrybinės veiklos fondo konkurse ir pildyti paraiškas dėl kūrybinių projektų finansavimo. Konkurse gali dalyvauti tiek fiziniai asmenys (visų sričių autoriai-mūsų nariai), tiek juridiniai asmenys (leidybos, renginių organizatoriai, teatrai ir pan.). Paraiškas galima pildyti rugsėjo 1–rugsėjo 30 d. Vėliau jas vertins ekspertai, o galutinį žodį dėl finansavimo skyrimo tars mūsų Taryba. Rezultatus planuojame skelbti spalio pabaigoje.

  Seminaro “Projektų finansavimas iš LATGA fondų” vaizdo įrašas:

  Šiuo metu fonde sukaupta apie 200 tūkst. Eur. Fondo pinigai pagal meno sritis paskirstyti į atskirus krepšelius atsižvelgiant į kompensacinio atlyginimo už kūrinių atgaminimą asmeniniais tikslais (arba Tuščią laikmeną) proporcijas kiekvienai sričiai.

  Informacija pirmąkart pildysiantiems paraiškas elektroninėje paraiškų pildymo sistemojepirmiausia turėsite užsiregistruoti. Nemėginkite prisijungti su savo turimu autorių e-savitarnos slaptažodžiu. Registracijai elektroninėje paraiškų sistemoje turėsite susikurti naują slaptažodį.

  Fiziniams ir juridiniams asmenims reikia pildyti skirtingų formų registracijas. Paspaudus ant nuorodos „naujojo vartotojo registracija“ pirmiausia atsidaro fiziniams asmenims skirta registracijos forma. Paspaudus po ja esančią varnelę „juridiniai asmenys“, iššoks juridiniams asmenims skirta registracijos forma. Užpildžius vieną ar kitą formą nurodytu el. paštu gausite nuorodą, kurią paspaudę patvirtinsite savo registraciją.

  Paraišką galėsite pildyti, redaguoti kada panorėję, tik nepamirškite išsaugoti keitimų. Galutinai viską užpildę spauskite „pateikti“. Šioje sistemoje galėsite matyti ir anksčiau pildytas paraiškas.

  • Paraiškų pildymo sistema
  • Projekto iš LATGA kūrybinės veiklos fondo lėšų finansavimo išlaidų sąmata (exel)
  • Kūrybinės veiklos fondo tvarkos aprašas (pdf)

  Daugiau informacijos: https://www.latga.lt/kurybines-veiklos-fondas/

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.