© Gabrielius Jauniškis

Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2023-10-26

  Kviečiame į renginį „Autorių namų virtuvė: sėkmės receptai su Andriumi Mamontovu“

  Patys įdomiausi, jaukiausi ir atviriausi pašnekesiai dažniausiai vyksta virtuvėje. Ten su pačiais artimiausiais pasikalbame apie tai, kas mums rūpi, pasidalijame savo sėkmėmis ir nesėkmėmis. Ne vienas autorius yra prisipažinęs, kad namų virtuvė yra ir puiki vieta kurti, kai netikėtai aplanko Mūzos ir nesinori trukdyti namiškiams. Jų tarpe ir – Andrius Mamontovas, jau 40 metų rašantis dainas, kurios ne vieną kartą įkvėpė siekti savo svajonių ir neprarasti vilties net tamsiausiomis akimirkomis.

  Neatsitiktinai Andrių pakvietėme tapti pirmuoju mūsų jaukių virtuvinių pašnekesių serijos dalyviu – kas geriau apie sėkmės receptus gali papasakoti nei autorius, kurio dainos, muzika kinui ir teatrui tapo neatsiejama Lietuvos muzikos istorijos dalimi. Kokios priežastys lėmė tokį jo kūrybos populiarumą? Kaip gimsta kūriniai? Kodėl jis su malonumu padeda jauniems talentams? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus galėsite sužinoti renginio metu, o taip pat galėsite ir patys paklausti rūpimų dalykų ir paprašyti Andriaus pasidalinti savo sėkmės receptais.

  Sėkmės receptais, naujienomis bei praktiniais patarimais pasidalins ir LATGA komanda, todėl renginyje laukiami ne tik autorių pasaulio naujokai, bet ir senbuviai. Su malonumu pristatysime naujovę – LATGA išmaniąją programėlę, kurios padedami nuo šiol dar lengviau galėsite registruoti kūrinius ir sužinoti, kiek uždirbote iš savo kūrybos. Pasitelkdami klausimų-astakymų formą papasakosime apie teisinius ir kitokius aspektus, padėsiančius jums dar sėkmingiau įdarbinti savo kūrybą bei išvengti kūrinių naudotojų spąstų. Su malonumu lauksime ir jūsų, mieli autoriai, klausimų. Antroje renginio dalyje galėsite ir asmeniškai pasikonsultuoti su mūsų teisininkais ir Muzikos kūrinių skyriaus specialistais.

  Renginį moderuos LATGA tarybos pirmininkė Raminta Naujanytė-Bjelle, jis bus filmuojamas ir fotografuojamas. Renginys nemokamas, tačiau prašome užsiregistruoti, nes vietų skaičius ribotas.

  Šis renginys orientuotas į muzikos kūrinių ir dainų tekstų autorius, vėliau panašūs renginiai bus organizuojami kitų meno sričių atstovams.

  Registracija (iki lapkričio 9 d. imtinai): https://forms.gle/AYeKKevE7Jfvam7N9 

  Seminarų / diskusijų Asociacijos LATGA veikloje aktualiomis temomis rengimo tikslu Duomenų subjekto sutikimo pagrindu (BDAR 6 str. 1 d. a p.), Asociacija LATGA tvarko šiuos Asmens duomenis:
  • Seminarų / diskusijų dalyvių: dalyvių vardus, pavardes, el. pašto adresus, atvaizdus.
  Šie Asmens duomenys saugomi 1 mėnesį po seminaro / diskusijos dienos.
  Asociacijos LATGA organizuojamų seminarų/ diskusijų metu, gali būti fotografuojama ir filmuojama (informacija bus pateikta registracijos į renginį formoje arba renginio metu). Kadangi renginiai yra vieši ir Jums renginio metu konkliudentiniais veiksmais neišreiškus nesutikimo būti fotografuojamiems ar filmuojamiems, Jūs galite būti nufotografuoti ar nufilmuoti, o Jūsų atvaizdas gali būti paskelbtas Asociacijos LATGA interneto svetainėje, socialinių tinklų paskyrose, naujienlaiškiuose. Jeigu pastebėjote savo nuotrauką paskelbtą Asociacijos LATGA interneto svetainėje ar socialinių tinklų paskyrose ir tam prieštaraujate, prašome informuokite mus latga@latga.lt
  Nuotraukos ir vaizdo įrašai iš diskusijų/seminarų tvarkomi 5 metus nuo renginio dienos, paskui jie yra peržiūrimi ir neaktualūs duomenys pašalinami, o duomenys turintys istorinės, meninės ar saviraiškos laisvės vertės gali būti saugomi ilgiau.

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.