Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2021-04-27

  Kviečiame susipažinti su laisvos formos ataskaita autoriams

   

   width=

  Ruošdamiesi jau rytoj, balandžio 28 d., įvyksiančiam nuotoliniam Visuotiniam narių susirinkimui, parengėme ne tik asociacijoms privalomą 2020 m. audituotą Skaidrumo ataskaitą, bet ir laisvos formos ataskaitą, skirtą autoriams.  

  „2020 m. lapkritį naujoji LATGA Taryba pradėjo savo intensyvią veiklą, turėdama didelių užmojų tobulinti mūsų visų autorių asociaciją. Siekdami pokyčių išrinkome naują direktorę, sprendėme sudėtingus klausimus derybose, dalyvavome su kultūra susijusiuose posėdžiuose, aiškinomės vidinius procesus, tarėmės, kaip efektyvinti asociacijos veiklą, gilinomės į kasdienes problemas ir ieškojome atsakymų į degančius opius klausimus. Kartu su naująja direktore jau ruošiame koordinuoti pokyčių eigą mums geriau padėsiančią LATGA strategiją, kurioje aiškiai sudėliosime vertybinius prioritetus ir organizacijos siekius“, – sako Tarybos prezidentė Raminta Naujanytė-Bjelle.

  „Pasaulis keičiasi, Asociacija LATGA taip pat turi eiti į priekį – tapti modernesnė, šiuolaikiškesnė, atviresnė, aktyvesnė, labiau pasiekiama autoriams ir naudotojams, greičiau reaguojanti į laikmečio diktuojamus iššūkius. Reikia pripažinti, kad per 30 metų nuo Asociacijos įkūrimo autorių teisių padėtis Lietuvoje ženkliai pagerėjo, visuomenė ir verslas tampa vis labiau sąmoningi, kai kalbame apie kūrinių naudojimą. Tačiau autorių poziciją reikia stiprinti nuolat, sistemingai, išsikeliant asociacijos tikslus ir įsivardijant konkrečias priemones jiems pasiekti“, – sako direktorė Laura Baškevičienė.

   

  Laisvos formos ataskaita autoriams (pdf)

  Skaidrumo ataskaita (pdf)

  VNS dalyviams parengėme atmintinę, kad susirinkimas vyktų sklandžiau:

  1. Suinstaliuokite ZOOM programėlę savo kompiuteryje arba telefone (jei jungiantis prie susirinkimo prašys ją atnaujinti – prašome tai padaryti, nes kitaip nepavyks prisijungti prie susirinkimo). Nuoroda: https://zoom.us/
  2. Jungdamiesi prie nuorodos pasitikrinkite, ar veikia garsas (kompiuteryje ar ausinėse) bei vaizdo kamera. Nematydami Jūsų veido, deja, bet į susirinkimą priimti negalėsime, nes nebus galimybės nustatyti Jūsų tapatybės.
  3. Atsargumo dėlei turėkite šalia asmens dokumentą – esant poreikiui darbuotojai registracijos metu gali Jūsų paprašyti jį parodyti siekiant Jus identifikuoti.
  4. Po registracijos būsite nukreipti į „laukiamąjį“, kur drauge su kitais autoriais lauksite susirinkimo pradžios.
  5. Viso susirinkimo metu laikykite išjungtą mikrofoną. Galimybė pasisakyti bus suteikta po kiekvieno klausimo. Norėdami pasisakyti spauskite skiltyje „Reactions“ esančią funkciją „Raise hand“. Kai pakelsite šią „virtualiąją“ ranką, Jums bus suteikta teisė pasisakyti. Pasisakymo metu prašome įjungti savo mikrofoną, baigus pasisakymą – vėl jį išjungti. Po pasisakymo išjunkite ir „virtualiąją“ ranką.
  6. Balsavimas vyks po kiekvieno klausimo spaudžiant ant ekrano iššoksiančias parinktis „už“ arba „prieš“. Dalyviai, turintys du balsus, turės balsuoti du kartus. Balsuoti antrą kartą reikės keliant „virtualiąją“ ranką.

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.