© Tomas Urbelionis / BNS

Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2023-08-29

  LATGA vardu naudojasi sukčiai

  Turime informacijos, kad LATGA vardu naudojasi sukčiai. Neseniai į mus kreipėsi vienos seniai nebeegzistuojančios grupės narys-muzikos autorius ir pranešė gavęs žinutę feisbuke, kurioje pateikiama informacija apie neva grupės nariams surinktą solidaus dydžio autorinį atlyginimą už kūrinių naudojimą ir prašoma atskleisti asmeninius duomenis. Žinutė rašyta ne iš mūsų organizacijai priklausančios, o iš asmeninės paskyros, kurios savininkas nėra LATGA darbuotojas.
  Mūsų specialistai kartais naudojasi feisbuku, norėdami surasti autorius ar jų teisių paveldėtojus, kuriems dėl duomenų trūkumo ar kitų priežasčių nėra galimybės išmokėti autorinio atlyginimo, tačiau pirmame susirašinėjimų etape paprastai nenurodo atlyginimo dydžio.
  Jeigu gautumėte panašią žinutę, pirmiausia įsitikinkite, ar su jumis tikrai susisiekė LATGA komandos narys. Parašykite mums adresu latga@latga.lt arba paskambinkite mūsų telefonu +370 680 85691 ir pasiteiraukite, ar žinutę rašęs asmuo tikrai dirba pas mus.
  Jeigu nesate mūsų narys, bet esate sukūręs kūrinių, kurie buvo ar yra naudojami, gali būti, kad mes jūsų iš tiesų ieškome, norėdami išmokėti jums priklausantį autorinį atlyginimą. Pasitikrinti galite čia. Susisiekę prie jūsų pavardės nurodytais kontaktais gausite visą reikalingą informaciją.

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.