Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2020-03-06

  LATGOJE apsilankę „The Roop“: pirmiausia reikia patekti į finalą

  LATGOJE apsilankę „The Roop“: pirmiausia reikia patekti į finalą

  2020 m. kovo 6 d.[vc_column width=”1/2″]

  Vakar Asociacijos LATGA būstinėje apsilankė grupės „The Roop“ nariai, „eurovizinę“ atranką bei Asociacijos LATGA premiją laimėjusios dainos „On Fire“ autoriai Mantas Banišauskas, Robertas Baranauskas ir Vaidotas Valiukevičius. Neformalaus susitikimo metu muzikantai vaišinosi veganišku tortu ir pasakojo apie pasiruošimą svarbiausiam (bent jau kol kas) savo muzikinės karjeros renginiui.

  Asociacijos LATGA direktoriaus pavaduotoja Laura Baškevičienė susitikimo pradžioje dar sykį pasveikino su pergale ir pasidžiaugė, kad šį kartą laimėjo lietuvių autorių sukurta daina, tad Lietuva vėl turi progą pristatyti savo kūrybinį potencialą.
  Netrukus muzikantai (jie visi trys yra Asociacijos LATGA nariai, nes dainas kuria patys) buvo pakviesti papozuoti nuotraukai prie torto, papuošto „The Roop“, LATGA ir „Eurovizijos“ simbolika. Užsiliepsnojus fejerverkui grupės lyderis V.Valiukevičius pakomentavo, kad tortas irgi yra on fire.

  [vc_column width=”1/2″][gem_image src=”4170″][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1586260269819{background-color: #f4f4f4 !important;}”][vc_column width=”1/2″][gem_image src=”4169″][vc_column width=”1/2″]

  Susėdę prie stalo su tortu ir kavos puodeliais, muzikantai pasakojo, kad ruošimasis konkursui užima daug laiko, o labiausiai nervina biurokratiniai dalykai.

  Priminus apie lažybininkų prognozes, kuriose „The Roop“ prognozuojama aukšta vieta, grupės nariai patikino, kad yra nelinkę sakyti „op“ neperšokę griovio – pirmiausia reikia patekti į finalą.

  Grupės lyderis atkreipė dėmesį, kad pasiruošimas konkursui, dainos sklaida užsienyje yra brangus malonumas, todėl nei LATGA premijos (muzikantams jau pervesti žadėti 5000 Eur) nei LRT skiriamų pinigų (šiandien pranešta, kad bus skirta 35 tūkst. eurų) pasiruošti veikiausiai neužteks. Šiuo metu organizuojama sutelktinio finansavimo kampanija, kurios metu bus galima prisidėti prie mūsų šalies pasirodymo tobulinimo.

  [vc_column width=”1/2″]

  „Tikime, kad daug kas norės prisidėti, nes tuo pačiu žmonės prisidės prie savo šalies vardo garsinimo. Juk „Eurovizijoje“ „The Roop“ pavadinimas pasigirs tik antroje vietoje, pirmiausia nuskambės „Lithuania“. Kol kas laikomės ganėtinai tvirtai, žmonės mus pastebi ir užsienyje, tad galvojame, kad mes, lietuviai, dabar turime gerą progą susivienyti ir kiekvienas padaryti tai, ką galime. Galbūt prisidėti keliais eurais, galbūt organizuoti flashmobus, kad visi galėtume skleisti žinią, jog esame lietuviai, esame on fire (užsidegę) ir pasirengę nuostabiai gyventi“, – sakė V.Valiukevičius.

  Pasipasakoję apie savo planus, muzikantai domėjosi autorių teisių temomis. Baigiantis susitikimui asociacijos vadovas Jonas Liniauskas muzikantus pakvietė pasibaigus „Eurovizijai“ atvykti į LATGAI svarbų renginį – trisdešimtmečio jubiliejaus šventę, kuri vyks „Litexpo“ rūmuose birželio 4 d. Beje, į šią šventę asociacija ketina pakviesti visus savo narius.

  [vc_column width=”1/2″][gem_image src=”4171″]

  LATGA informacija, nuotraukos Domanto Umbraso / LRT

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.