Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2020-10-30

  Paskirstytos Kūrybinės veiklos fondo lėšos

  paskirstytos kŪrybinės veiklos fondo lėšos

  2020 m. spalio 30 d.

   width=

  Ryčio Šeškaičio nuotr.

  Nuotoliniu būdu posėdžiavusi Taryba paskirstė dalinį finansavimą projektams iš Kūrybinės veiklos fondo, taip pat nusprendė, kokiais būdais bus naudojamos Nepaskirstomų sumų fondas bei patenkino autorių prašymus tapti LATGA nariais.

  Projektų, kuriems skirtas dalinis finansavimas iš Kūrybinės veiklos fondo,  SĄRAŠAS

  Fonde liko nepaskirstyta apie 84 tūkst. Eur. Dėl Duomenų apsaugos įstatymo neskelbiame, kokio dydžio finansavimas skirtas. Apie tai informuosime projektų vadovus elektroniniu paštu. Dalinį finansavimą gavusių projektų vadovams sutartis atsiųsime mėnesio laikotarpyje. Pinigai bus pervesti tik tuomet, kai bus pasirašytos sutartys. Sutartis rekomenduojame pasirašyti trijų mėnesių laikotarpyje, kitaip finansavimas bus nutrauktas.

  Muzikos kūrinių / dainų tekstų autorius, kurie negavo finansavimo iš Kūrybinės veiklos fondo, tačiau yra sutikę su 6 proc. nuskaitymais, kviečiame dalyvauti Socialinio kultūrinio fondo paskirstyme. Tai galima padaryti iki rytojaus (spalio 31 d.) vakaro atsiuntus mums užpildytas paraiškas.

  Paraiškų originalus prašome siųsti paštu arba įmesti į mūsų pašto dėžę (šviesios spalvos), kuri įrengta šalia būstinės durų dešinėje pusėje. Per koronavirusą pandemiją priimame ir paraiškų kopijas, siųskite jas el. paštu latga@latga.lt.

  Daugiau informacijos apie fondus: https://www.latga.lt/latga-fondai/

  Primename, kad pagal sutartį jūs privalote pateikti laisvos formos projekto komunikacijos planą Asociacijos LATGA ryšių su visuomene specialistei Jurgitai Kviliūnaitei (jurgita.kviliunaite@latga.lt). Komunikacijos plane prašome nurodyti, kaip bus viešinama informacija apie Asociacijos LATGA suteiktą finansinę paramą.

  Rizikų valdymo lėšas iš nepaskirstomų sumų fondo Taryba nusprendė panaudoti šiais būdais: Tarybos darbo atlygiui už dalyvavimą posėdžiuose padengti; darbuotojų darbo užmokesčiui padengti; administracinių patalpų išlaikymo išlaidoms padengti; kitiems COVID-19 pandemijos sukeltos finansinės krizės padariniams švelninti.

  Skelbiame autorių, kurių prašymus tapti mūsų asociacijos nariai Taryba patenkino,  SĄRAŠĄ

  Narystės sutartis artimiausiu metu parengs ir jums atsiųs mūsų specialistai, jas prašysime pasirašyti ir atsiųsti mums (originalus – paštu, skenuotas arba fotografuotas kopijas – el. paštu).

  Vienkartinį stojamąjį nario mokestį prašome pervesti į mūsų sąskaitą SEB banke LT71 7044 0600 0038 2455, mokėjimo paskirtyje nurodant „stojamasis nario mokestis“. Jeigu mokama ne iš stojančiojo sąskaitos, mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti stojančiojo asmens vardą ir pavardę.

  Daugiau informacijos apie narystę rasite čia:

  [vc_column width=”1/4″]Muzikos ir tekstų autoriams[vc_column width=”1/4″]Vizualinių kūrinių autoriams[vc_column width=”1/4″]Audiovizualinių kūrinių autoriams ir prodiuseriams[vc_column width=”1/4″]Dramos kūrinių autoriams[gem_team team=”aukse” columns=”3″]

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.