Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2020-11-11

  Paskirstytos Socialinio kultūrinio fondo lėšos

  Paskirstytos Socialinio kultūrinio fondo lėšos

  2020 m. lapkričio 11 d.

   width=

  Ryčio Šeškaičio nuotr.

  Nuotoliniu būdu posėdžiavusi Taryba paskirstė dalinį finansavimą projektams iš Socialinio kultūrinio fondo bei patenkino autorių prašymus tapti LATGA nariais.

  Projektų, kuriems skirtas dalinis finansavimas iš Socialinio kultūrinio fondo,

  SĄRAŠAS

  Dėl Duomenų apsaugos įstatymo neskelbiame, kokio dydžio finansavimas skirtas. Apie tai informuosime projektų vadovus elektroniniu paštu. Dalinį finansavimą gavusių projektų vadovams sutartis atsiųsime mėnesio laikotarpyje. Pinigai bus pervesti tik tuomet, kai bus pasirašytos sutartys. Sutartis rekomenduojame pasirašyti trijų mėnesių laikotarpyje, kitaip finansavimas bus nutrauktas.

  Daugiau informacijos apie fondus: https://www.latga.lt/latga-fondai/

  Primename, kad pagal sutartį jūs privalote pateikti laisvos formos projekto komunikacijos planą Asociacijos LATGA ryšių su visuomene specialistei Jurgitai Kviliūnaitei (jurgita.kviliunaite@latga.lt). Komunikacijos plane prašome nurodyti, kaip bus viešinama informacija apie Asociacijos LATGA suteiktą finansinę paramą.

  Rizikų valdymo lėšas iš nepaskirstomų sumų fondo Taryba nusprendė panaudoti šiais būdais: Tarybos darbo atlygiui už dalyvavimą posėdžiuose padengti; darbuotojų darbo užmokesčiui padengti; administracinių patalpų išlaikymo išlaidoms padengti; kitiems COVID-19 pandemijos sukeltos finansinės krizės padariniams švelninti.

  Skelbiame autorių, kurių prašymus tapti mūsų asociacijos nariai Taryba patenkino, sąrašą:

  • Gabija Liutkevičiūtė                   Muzikos ir tekstų autorė
  • Kristijonas Valančius                  Muzikos ir tekstų autorius
  • Lyja Maknavičiūtė                       Pjesės autorė
  • Irena Daugirdaitė Rekašienė   Vertėja
  • Karolis Šarkus                                Muzikos  autorius
  • Darius Gerulaitis                           Muzikos autorius

  Narystės sutartis artimiausiu metu parengs ir jums atsiųs mūsų specialistai, jas prašysime pasirašyti ir atsiųsti mums (originalus – paštu, skenuotas arba fotografuotas kopijas – el. paštu).

  Vienkartinį stojamąjį nario mokestį prašome pervesti į mūsų sąskaitą SEB banke LT71 7044 0600 0038 2455, mokėjimo paskirtyje nurodant „stojamasis nario mokestis“. Jeigu mokama ne iš stojančiojo sąskaitos, mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti stojančiojo asmens vardą ir pavardę.

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.