Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2020-10-21

  Priminimas: laukiame paraiškų dėl projektų finansavimo iš Socialinio kultūrinio fondo lėšų

  Priminimas: Laukiame paraiškų dėl projektų finansavimo iš Socialinio kultūrinio fondo lėšų

  2020 m. spalio 21 d.

   width=

  Ryčio Šeškaičio nuotr.

  Kaip ir kiekvieną pavasarį bei rudenį, Asociacija LATGA vykdo konkursą gauti daliniam projektų finansavimui iš mūsų Socialinio kultūrinio fondo lėšų. Rudeninis šio fondo konkursas vyksta iki spalio 31 d., iki šios dienos (imtinai) ir lauksime jūsų paraiškų. Paraiškas prašome siųsti el. paštu latga@latga.lt, „subject” langelyje įrašykite „paraiška”.

  Pasistenkite atsiųsti kuo geresnės kokybės elektronines paraiškų versijas (su parašais), kad būtų galima lengvai įskaityti. Primename, kad šiuo metu lankytojai LATGA būstinėje (J.Basanavičiaus g.) nepriimami dėl koronaviruso grėsmės.

  Paraiškas galima siųsti ir paštu (prašome siųsti ne vėliau nei spalio 31 d.). Taip pat paraiškas galima įmesti į būstinės adresu (J. Basanavičiaus 4B) esančią pašto dėžutę.

  Paraišką gali teikti tie LATGA kompozitoriai ir muzikos kūrinių tekstų autoriai, kuriems LATGA yra surinkusi autorinį atlyginimą (honorarą) paraiškos teikimo metais, kurie nėra išreiškę nesutikimo su atskaitymais, kurių narystė Asociacijoje LATGA tęsiasi ilgiau kaip 1 metus ir tie, kurie daugiau kaip 1 metus moka įmokas į Socialinį kultūrinį fondą. Plačiau apie fondo lėšų kaupimą ir paskirstymą rasite Socialinio kultūrinio fondo tvarkos apraše.

  • Paraiška dėl finansavimo projektui iš LATGA Socialinio kultūrinio fondo lėšų (DOCX)

  Primename, kad lėšos gali būti naudojamos:

  1) naujų autorinių muzikinių ir literatūrinių kūrinių sukūrimui; 2) didelės apimties autorinių muzikinių kūrinių sukūrimui (opera, miuziklas, simfoninis kūrinys ir kt.); 3) naujų muzikinių kūrinių aranžuočių sukūrimui; 4) muzikinių kūrinių skaitmeninės natografijos sukūrimui; 5) CD, LP, natų leidybai, knygų leidybai; 6) muzikos įrašų, suvedimo procesams realizuoti; 7) autoriniams koncertams rengti (muzikinio albumo pristatymams, jubiliejiniams koncertams); 8) profesinės kvalifikacijos kėlimui kursuose, rezidencijose ir kt. finansuoti;

  Lėšos nenaudojamos socialinėms išmokoms, išskyrus kritinių ligų, gaisro, kitų stichinių situacijų atvejus ir dalinį medicininių paslaugų išlaidų kompensavimą. Ypatingais atvejais, kai autoriams labai reikia paramos (kai jie skursta), tokiai pagalbai gali būti panaudojama iki 10 (dešimt) procentų fondo lėšų per metus.

  Paraiška apsvarstoma per 30 kalendorinių dienų nuo paraiškų priėmimo terminų pabaigos.

  Paraiška neteikiama svarstyti Tarybai, jeigu: 1) paraiška užpildyta neteisingai; 2) projekto vykdytojas neatsiskaitė už ankstesniais metais jam skirtas lėšas; 3) ankstesniame projekte negauta LATGA licencija; 4) ankstesniame projekte nesuderintas projekto ir komunikacijos viešinimo planas su LATGA viešųjų ryšių specialistu.

  Daugiau informacijos čia

  [vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″]Dėl paraiškų, sąmatų ir kitų dokumentų pildymo bei kitais klausimais kreipkitės į:[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″]Jeigu norite pasitikslinti, ar esate sutikę su 6 proc. nuskaitymu, kreipkitės į[/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column width=”1/2″][gem_team team=”aukse” columns=”1″][vc_column width=”1/2″][gem_team team=”vilija” columns=”1″]

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.