Fotodiena.lt nuotraukos

Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2023-11-20

  „Scanoramos“ konkursinės programos laimėtojai atiteko LATGA piniginis prizas

  Lapkričio 19 d. Europos šalių kino forumas „Scanorama“ metu vyko trumpametražių filmų konkursinės programos „Europos blyksniai“, kurios partnerių sąraše jau antrus metus iš eilės yra ir Asociacija LATGA, apdovanojimų ceremonija. 
  Geriausiu šios programos filmu tapo kolumbiečių kilmės prancūzų režisierės Carlos Melo Gampert filmas „Kalė“. Jai atiteko ir Asociacijos LATGA įsteigtas 5000 eurų vertės piniginis prizas.
  „Džiaugiamės, kad esame šio išskirtinio festivalio partneriai ir įsteigėme prizą geriausiam trumpo metro filmo kūrėjui. Asociacija LATGA glaudžiai bendradarbiauja su autoriams atstovaujančiomis užsienio organizacijomis, tad tarptautinis kontekstas mums yra labai svarbus. Tikimės, kad piniginis prizas šią autorę paskatins judėti į priekį ir stebinti žiūrovus naujais kūriniais“, – apdovanojimų ceremonijoje sakė LATGA direktorė Laura Baškevičienė.
  Geriausiu lietuvišku trumpo metru filmu tapo Agatos Tracevič „Plica Polonica“. Žiuri jai skyrė Lietuvos kino centras įsteigtą 3000 eurų piniginį prizą. Sveikiname konkursinės programos laureatus ir linkime didžiausios sėkmės kūryboje!
  Daugiau apie „Scanoramos“ apdovanojimus čia

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.