Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2019-09-18

  Skelbiame konkursą dėl dalinio projektų finansavimo iš Kūrybinės veiklos fondo

  Skelbiame konkursą dėl dalinio projektų finansavimo iš Kūrybinės veiklos fondo

  2019 m. rugsėjo 18 d.

   width=

  JP Valery / Unisplash nuotr.

  Kaip ir kiekvieną rugsėjį, laukiame tiek autorių, tiek kūrybinių organizacijų projektų, kurie pretenduoja gauti dalinį Asociacijos LATGA Kūrybinės veiklos fondo finansavimą. Prašyti finansavimo gali visų meno sričių atstovai, tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. 

  Užpildytas paraiškas ir finansavimo išlaidų sąmatas prašome siųsti paštu arba pristatyti į mūsų buveinę, adresu J.Basanavičiaus 4B, Vilnius, LT-01118. Galutinis terminas – rugsėjo 30 d., tad priimsime tik tas paraiškas, kurios bus išsiųstos paštu ne vėliau kaip rugsėjo 30 d. Pristatyti paraiškas tiesiogiai į Asociacijos LATGA būstinę galima iki rugsėjo 30 d. 16.30 val. Elektroniniu paštu siunčiamų paraiškų ir sąmatų nepriimame.

  Primename, kad 2019 m. balandį vykusio Visuotinio narių susirikimo metu nubalsuota dėl  Kūrybinės veiklos fondo tvarkos aprašo keitimo.

  Kūrybinės veiklos fondo tvarka papildyta naujais lėšų šaltiniais. Šiame fonde atsirado papildomi 45 proc. lėšų (pagal LR Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo 20 str. 9 d. (NR. VIII-1185 20, 201, 65, 78 straipsnių ir 1, 2 priedų pakeitimo įstatymas), į kurias pretenduoti galės tiek fiziniai, tiek ir juridiniai asmenys. Iki 10 proc. fondo lėšų galės būti skiriama administracinėms išlaidoms padengti.

  Dėl paraiškų, sąmatų ir kitų dokumentų pildymo bei kitais klausimais kreiptis į Auksę Špokauskaitę (aukse@latga.lt, tel. : (8 5) 265 16 00)

  Daugiau informacijos: Kūrybinės veiklos fondas

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.