Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2021-11-17

  Skelbiame Kūrybinės veiklos fondo finansavimo konkurso rezultatus

  LATGA Taryba baigė skirstyti Kūrybinės veiklos fondo lėšas – beveik 170 tūkst. Eur ir išdalijo dalinį finansavimą konkurse dalyvavusiems projektams.  Iš viso buvo gautos 286 paraiškos, dalinis finansavimas skirtas 81 projektui. Taip pat lapkričio 17 d. posėdžio metu priimti 58 nauji nariai.

  Labai atsiprašome, kad rezultatus skelbiame vėliau nei įprastai – dėl didelio paraiškų skaičiaus jų klasifikavimo ir vertinimo procesai užtruko ilgiau nei planuota. Projektų, kuriems skirtas dalinis finansavimas iš Kūrybinės veiklos fondo, sąrašą galite rasti ČIA.

  Su muzikos kūriniais susijusiems projektams buvo išdalinta 96 800 Eur,  finansavimą gavo 35 projektai.

  Su audiovizualiniais kūriniais (kinas, vaizdo klipai) susijusiems projektams buvo išdalinta 23 850 Eur, finansavimą gavo 12 projektų.

  Su literatūros kūriniais susijusiems projektams išdalinta 14 500  Eur, finansavimą gavo 15 projektų.

  Su vizualiaisiais kūriniais susijusiems projektams išdalinta 17 215  Eur,  finansavimą gavo 10 projektų.

  Su dramos kūriniais susijusiems projektams išdalinta 17 482 Eur,  finansavimą gavo 9 projektai.

  Linkime sėkmės įgyvendinant projektus!

  Fondo pinigai pagal atskiras meno sritis paskirstyti atsižvelgiant į kompensacinio atlyginimo už kūrinių atgaminimą asmeniniais tikslais (arba Tuščią laikmeną) proporcijas kiekvienai sričiai. Fondo šaltiniai – dešimt (10 proc.) procentų atskaitymai nuo kompensacinio atlyginimo, surinkto už kūrinių atgaminimą asmeniniais tikslais.

  Dalinį finansavimą gavusių projektų vadovams sutartis atsiųsime mėnesio laikotarpyje. Pinigai bus pervesti tik tuomet, kai bus pasirašytos sutartys. Sutartis reikėtų pasirašyti trijų mėnesių laikotarpyje.

  Primename, kad pagal sutartį jūs turėtumėte pateikti laisvos formos projekto komunikacijos planą el. paštu visuomene@latga.lt. Komunikacijos plane prašome nurodyti, kada prasidės projekto viešinimo kampanija ir kaip bus viešinama informacija apie Asociacijos LATGA suteiktą finansavimą.

  Šiame konkurse dalyvavę ir finansavimo negavę projektai gali dalyvauti Socialinio kultūrinio fondo konkurse. Tiesa, šio fondo dalybose gali dalyvauti tik muzikos / muzikos kūrinių tekstų autoriai, kurie yra sutikę su 6 proc. nuskaitymais. Paraiškas prašome pildyti mūsų elektroninėje paraiškų sistemoje iki lapkričio 30 d. Plačiau apie šį konkursą čia.

  Daugiau informacijos apie abiejų fondų veiklas rasite čia.

  Lapkričio 17 d. Taryba ne tik paskyrė dalinį finansavimą iš  Kūrybinės veiklos fondo geriausiai įvertintintiems projektams. Posėdžio metu Tarybos nariams administracija pristatė tarpinius asociacijos finansinius rezultatus. Taip pat Taryba patenkino net 58 autorių prašymus tapti asociacijos nariais.

  Auksė Stankevičė

  Direktorės asistentė

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.