Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2021-02-17

  Skelbiame LATGA administracijos direktoriaus konkurso rezultatus

   

   width=

  Pirmadienį vyko specialus nuotolinis Tarybos posėdis, kurio metu surengtas administracijos direktoriaus pareigoms užimti skirto konkurso paskutinis turas. Taip pat šio posėdžio metu priimta 18 naujų narių.

  Po pokalbių su trimis kandidatais vyko slaptas tarybos narių balsavimas, po kurio paaiškėjo, kad daugumą balsų gavo ir konkursą laimėjo iki šiol direktoriaus pavaduotojos pareigas ėjusi, o prieš tai LATGA Teisės skyriuje ilgai dirbusi Laura Baškevičienė.

  Daugiau informacijos apie Tarybos pasirinkimą patikėti direktorės pareigas L.Baškevičienei bei jos pačios komentarą pateiksime tuomet, kai bus užbaigtos visos su konkursu susijusios procedūros. Šiuo metu organizacijai vis dar vadovauja Jonas Liniauskas.

  Konkursas buvo viešas, apie jį buvo skelbiama ne tik LATGA svetainėje bei socialiniuose tinkluose, bet ir darbo portale cv.lt. Iš viso konkurse administracijos direktoriaus pareigoms užimti dalyvavo per 70 žmonių.

  Posėdžio metu patenkinti 18 autorių prašymai tapti LATGA nariais. Skelbiame jų SĄRAŠĄ.

  Papildoma informacija būsimiems nariams: nepamirškite sumokėti 10 Eur vienkartinio stojamojo nario mokesčio. Tai galima padaryti pervedant į mūsų sąskaitą SEB banke LT71 7044 0600 0038 2455 ir mokėjimo paskirtyje nurodant „stojamasis nario mokestis“. Jeigu mokama ne iš stojančio asmens sąskaitos, mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti stojančiojo asmens vardą ir pavardę. Sumokėjus nario mokestį mūsų specialistai netrukus jums atsiųs jau parengtą narystės sutartį, kurią teliks pasirašyti ir pristatyti į asociacijos būstinę. Sutarties originalus taip pat galima atsiųsti su parašais paštu arba skenuotas / fotografuotas kopijas su parašais el. paštu. Specialistų kontaktus rasite čia: https://www.latga.lt/kontaktai/

   Daugiau apie naujų narių priėmimo tvarką:

  Muzikos ir tekstų autoriams

  Vizualinių kūrinių autoriams

  Audiovizualinių kūrinių autoriams ir prodiuseriams

  Dramos kūrinių autoriams

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.