© Leonardas Borotinskas

Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2023-04-27

  Skelbiame Muzikos autorių fondo konkurso rezultatus

  Šiandien, balandžio 27 d., įvyko Tarybos posėdis, kurio metu paskirstytos muzikos autoriams skirto Muzikos autorių fondo (MAF) lėšos – 75 tūkst. Eur. Iš viso buvo gautos 88 paraiškos, dalinis finansavimas skirtas 23 projektams.

  Vertinant paraiškas Tarybai talkino muzikos kritikas Ramūnas Zilnys, kompozitorius Giedrius Nakas ir radijo laidų vedėjas Ignas Klėjus.

  Projektų, kuriems skirtas dalinis finansavimas iš MAF, sąrašą rasite čia.

  Sveikiname visus gavusius finansavimą ir linkime didžiausios sėkmės įgyvendinant projektus!

  Svarbu:

  Sutartį pasirašyti ir kitus dokumentus susitvarkyti turite per 3 mėnesius nuo skyrimo datos (t. y. iki liepos 27 d.). Praleidus trijų mėnesių terminą, teisė į skirtą finansavimą prarandama, o nepanaudotos lėšos grįžta į fondą.

  Jeigu projekto finansavimas skirtas albumo leidybai fiziniu formatu (CD, vinilines plokštelės, kasetės ar pan.), prieš pasirašant sutartį būtina albumą licencijuoti. Su tuo susijusiais klausimais kreipkitės į specialistę Brigitą Bimbiraitę (el. p. brigita.bimbiraite@latga.lt). Finansavimas į Jūsų nurodytą sąskaita bus pervestas tik tuomet, kai licencijuosite leidžiamą albumą.

  Vadovaudamasi LR Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) įstatymu, kai finansavimas skiriamas fiziniam asmeniui, nuo skirtos finansavimo sumos Asociacija LATGA atskaičiuoja GPM (15 proc.).

  Primename, kad pagal finansavimo sutartį jūs įsipareigojate pateikti mums laisvos formos preliminarų projekto komunikacijos planą el. paštu visuomene@latga.lt. Jame prašome nurodyti, kada prasidės įgyvendinamo projekto viešinimo kampanija ir kokiomis formomis joje bus pateikta informacija apie Asociacijos LATGA suteiktą finansavimą. Leidyboje ar reklamose prašome naudoti šį LATGA logotipą (atsisiųsti).

  Kodėl to prašome? Nes norime žinoti, kaip jums sekasi įgyvendinti projektą ir kaip jūs jį ruošiatės pristatyti visuomenei. Taip pat norime užsitikrinti, kad mūsų organizacija būtų tinkamai minima projekto sklaidos ir viešinimo kampanijoje.

  Negavusius finansavimo kviečiame dalyvauti kituose konkursuose. Neseniai įvykusio VNS metu priimtas sprendimas šio fondo lėšas skirstyti tik kartą per metus, pavasarį. Lauksime jūsų paraiškų kitų metų balandžio 1–30 d. O rudenį skirstysime Kūrybinės veiklos fondo lėšas. Daugiau informacijos apie abu fondus: čia.

  Auksė Stankevičė

  Direktorės asistentė

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.