Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/lagalt/domains/latga.lt/public_html/wp-content/themes/wam/single-naujienos.php on line 13

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/lagalt/domains/latga.lt/public_html/wp-content/themes/wam/single-naujienos.php on line 14

Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2022-04-29

  Skelbiame Socialinio kultūrinio fondo konkurso rezultatus ir informaciją apie Tarybos posėdį

  Šiandien, balandžio 29 d.,  įvyko Tarybos posėdis, kurio metu skirstytos muzikos autoriams skirto Socialinio kultūrinio fondo (nuo šiol jį vadinsime Muzikos autorių fondu) lėšos, taip pat Taryba priėmė sprendimą dalį Autorių fondo lėšų skirti kaip paramą Ukrainos autoriams. Apie mūsų asociacijos paramą Ukrainos autoriams išsamiau informuosime kitą savaitę.

  Šiandien Taryba paskirstė  apie 50 tūkst. Eur. Iš viso buvo gautos 92 paraiškos, dalinis finansavimas skirtas  22 projektams. Paraiškų vertinime dalyvavo ir ekspertai, tačiau paskutinį žodį dėl finansavimo skyrimo tarė Tarybos nariai.

  Projektų, kuriems skirtas dalinis finansavimas iš Asociacijos LATGA Socialinio kultūrinio fondo, SĄRAŠAS.

  Sveikiname visus finansavimą gavusius autorius ir linkime didžiausioshttps://www.latga.lt/socialinis-kulturinis-fondas/#2022-geguze sėkmės įgyvendinant projektus!

  Dalinį finansavimą gavusių projektų vadovams sutartis atsiųsime mėnesio laikotarpyje. Pinigai bus pervesti tik tuomet, kai bus pasirašytos sutartys. Sutartis reikėtų pasirašyti trijų mėnesių laikotarpyje.

  Primename, kad pagal sutartį jūs turėtumėte pateikti laisvos formos preliminarų projekto komunikacijos planą el. paštu visuomene@latga.lt. Komunikacijos plane prašome nurodyti, kada prasidės projekto viešinimo kampanija ir kaip bus viešinama informacija apie Asociacijos LATGA suteiktą finansavimą.

  Kodėl mums norisi žinoti jūsų planus? Nes mūsų finansuoti projektai labai skirtingi. Ir apimtimi, ir turiniu, ir finansavimo dydžiu, ir, žinoma, sklaidos bei viešinimo galimybėmis. Mums rūpi, kad mūsų organizacija būtų tinkamai minima projekto sklaidos ir viešinimo kampanijoje. Norime užsitikrinti, kad būtų naudojamas teisingas organizacijos bei fondo pavadinimas, pasirenkamas tinkamas logotipas. Taip pat norime žinoti, kaip jums sekasi įgyvendinti projektus. Be to, ir patys norime pagelbėti patarimais, idėjomis ar tiesiog paskelbdami informaciją apie finansuotus projektus savo viešinimo kanaluose.

  Primename, kad Socialinio kultūrinio fondo dalybose gali dalyvauti tik muzikos / muzikos kūrinių tekstų autoriai, kurie yra sutikę su 6 proc. nuskaitymais. Kitas konkursas vyks rudenį.

  Daugiau informacijos apie mūsų fondus rasite čia.

  Posėdžio metu taip pat patenkinti 22 autorių ir prodiuserių prašymai tapti LATGA nariais. Sveikiname juos tapus mūsų didelės autorių šeimos nariais ir prašome atlikti likusius narystės įteisinimo žingsnius. Daugiau informacijos apie tai čia.

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.