Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2021-12-21

  Skelbiame Socialinio kultūrinio fondo konkurso rezultatus ir informaciją apie Tarybos posėdį

  Vakar, gruodžio 20 d., įvyko Tarybos posėdis, kurio metu paskirstytos muzikos autoriams skirto Socialinio kultūrinio fondo lėšos – 74 tūkst. Eur. Iš viso buvo gautos 85 paraiškos, dalinis finansavimas skirtas  42 projektui.  Be to, šio posėdžio metu Taryba pasirinko vieną iš trijų dizainerės Ugnės Balčiūnaitės pasiūlytų logotipų variantų. Taip pat priimti 28 nauji nariai.

  Projektų, kuriems skirtas dalinis finansavimas iš Asociacijos LATGA Socialinio kultūrinio fondo, SĄRAŠAS.

  Sveikiname gavusius finansavimą ir linkime didžiausios sėkmės įgyvendinant projektus!

  Dalinį finansavimą gavusių projektų vadovams sutartis atsiųsime mėnesio laikotarpyje. Pinigai bus pervesti tik tuomet, kai bus pasirašytos sutartys. Sutartis reikėtų pasirašyti trijų mėnesių laikotarpyje.

  Primename, kad pagal sutartį jūs turėtumėte pateikti laisvos formos preliminarų projekto komunikacijos planą el. paštu visuomene@latga.lt. Komunikacijos plane prašome nurodyti, kada prasidės projekto viešinimo kampanija ir kaip bus viešinama informacija apie Asociacijos LATGA suteiktą finansavimą.

  Kodėl mums norisi žinoti jūsų planus? Nes mūsų finansuoti projektai labai skirtingi. Ir apimtimi, ir turiniu, ir finansavimo dydžiu, ir, žinoma, sklaidos bei viešinimo galimybėmis. Mums rūpi, kad mūsų organizacija būtų tinkamai minima projekto sklaidos ir viešinimo kampanijoje. Norime užsitikrinti, kad būtų naudojamas teisingas organizacijos bei fondo pavadinimas, pasirenkamas tinkamas logotipas (kaip jau minėjome, netrukus turėsime naują). Taip pat norime žinoti, kaip jums sekasi įgyvendinti projektus. Be to, ir patys norime pagelbėti patarimais, idėjomis ar tiesiog paskelbdami informaciją apie finansuotus projektus savo viešinimo kanaluose.

  Primename, kad Socialinio kultūrinio fondo dalybose gali dalyvauti tik muzikos / muzikos kūrinių tekstų autoriai, kurie yra sutikę su 6 proc. nuskaitymais. Kitas konkursas vyks pavasarį. Plačiau apie šio fondo konkursus čia.

  Daugiau informacijos apie mūsų fondus rasite čia.

  Šio posėdžio metu Taryba pasirinko vieną iš trijų dizainerės Ugnės Balčiūnaitės pasiūlytų logotipų variantų. Planuojama, kad naujas logotipas ir stiliaus knyga (angl. brandbook) bus baigti ir pristatyti autorių bendruomenei 2022 m. pradžioje.

  Posėdžio metu Taip pat patenkinti 28 autorių ir prodiuserių prašymai tapti LATGA nariais. Sveikiname juos tapus mūsų didelės autorių šeimos nariais ir prašome atlikti likusius narystės įteisinimo žingsnius. Daugiau informacijos apie tai čia:

  Muzikos ir tekstų autoriams

  Vizualinių kūrinių autoriams

  Audiovizualinių kūrinių autoriams ir prodiuseriams

  Dramos kūrinių autoriams

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.