Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2023-04-04

  Skelbiame Visuotinio narių susirinkimo dokumentų projektus

  Kaip numatyta LATGA įstatuose, skelbiame Skaidrumo ataskaitą ir dokumentų pakeitimų projektus, kurie bus svarstomi 2023 m. balandžio 20 d. 10 val. LATGA buveinėje (Vilniuje, Basanavičiaus g. 4B, įėjimas iš Vingrių g.), šaukiamame Visuotiniame narių susirinkime (VNS). Primename, kad nuo šių metų darbotvarkės klausimais galima balsuoti išankstiniu būdu balandžio 11–14 d. 

  Ataskaita ir dokumentų pakeitimo projektai:

  Skaidrumo ir finansinė ataskaita (atsisiųsti pdf)

  Asociacijos LATGA Tarybos, Etikos komisijos, Revizijos komisijos, Prezidento rinkimų tvarkos pakeitimo projektas (atsisiųsti pdf)

  Autorinio atlyginimo, surinkto už suteiktą teisę retransliuoti audiovizualinius kūrinius ir audiovizualinių kūrinių pirmuosius įrašus, paskirstymo taisyklių pakeitimo projektas (atsisiųsti pdf)

  Muzikos kūrinių autorių socialinėms-kultūrinėms reikmėms atskaitytų lėšų (Muzikos autorių fondas) kaupimo ir paskirstymo tvarkos projektas (atsisiųsti pdf).

  Primename, kad į susirinkimą neatvykus daugiau nei pusei narių, pakartotinis Visuotinis narių susirinkimas vyks tą pačią dieną, nuo 11 val. Susirinkimas vyks Asociacijos LATGA buveinėje, adresu J. Basanavičiaus g. 4B, Vilnius.

  Svarbi informacija: 

  Į Pakartotinį visuotinį narių susirinkimą dalyviai registruojami 10.15–10.50 val. Atvykstantis su savimi turi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei įgaliojimą ar balsų perleidimo sutartį, jeigu planuoja balsuoti už kitą asmenį. Sutartis galioja tik tokiu atveju, jeigu yra pasirašyta abiejų: tiek balsą perleidusiojo, tik jį perėmusiojo.

  ASOCIACIJOS LATGA

  VISUOTINIO NARIŲ SUSIRINKIMO DARBOTVARKĖ

  • Darbotvarkės ir reglamento tvirtinimas
  • Auditoriaus išvados dėl finansinių ataskaitų teikimas
  • Skaidrumo ir finansinių ataskaitų aptarimas ir tvirtinimas
  • Tarybos veiklos informacijos pristatymas ir tvirtinimas
  • Revizijos komisijos informacijos pristatymas
  • Asociacijos LATGA Tarybos, Etikos komisijos, Revizijos komisijos, Prezidento rinkimų tvarkos pakeitimo projekto tvirtinimas
  • Autorinio atlyginimo, surinkto už suteiktą teisę retransliuoti audiovizualinius kūrinius ir audiovizualinių kūrinių pirmuosius įrašus, paskirstymo taisyklių pakeitimo projekto tvirtinimas
  • Muzikos kūrinių autorių socialinėms-kultūrinėms reikmėms atskaitytų lėšų (Muzikos autorių fondas) kaupimo ir paskirstymo tvarkos projekto tvirtinimas

  Asociacijos LATGA nariai turi galimybę Visuotinio narių susirinkimo darbotvarkės klausimais balsuoti išankstiniu būdu. Kviečiame narius, susipažinusius su dokumentais, balandžio 11–14 d. atvykti į LATGA buveinę (priėmimo laikas 13.00 val.–15.00 val.) ir balsuoti Visuotinio narių susirinkimo darbotvarkės klausimais iš anksto. Nariai, norintys balsuoti iš anksto, su savimi turi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

  Balsavimo perleidimo sutartį galite parsisiųsti čia: Balsavimo teisės perleidimo sutartis 2023

  Daugiau informacijos apie Visuotinį narių susirinkimą rasite čia.

   

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.