Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2021-10-04

  Spalio 6-ąją – nemokamas nuotolinis seminaras audiovizualinių kūrinių autoriams

  Tęsiame Asociacijos LATGA nemokamų WEB seminarų ciklą „Autorių teisių pradžiamokslis. Ką apie savo teises privalo žinoti kiekvienas autorius?“ ir labai kviečiame aktyviai dalyvauti savo narius – audiovizualinių kūrinių (kino, TV laidų, vaizdo klipų) autorius. Jums skirtas seminaras vyks jau spalio 6 d. 14 val. ZOOM platformoje. Registracija nėra būtina, tačiau būtumėme dėkingi, jei informuotumėte apie savo dalyvavimą el. paštu visuomene@latga.lt.

  Join Zoom Meeting
  https://zoom.us/j/91955622842
  Meeting ID: 919 5562 2842

  Labai tikimės, kad seminare išgirsite daug naudingos ir įdomios informacijos. Norime akcentuoti, kad seminarai skirti autoriams, o ne kūrinių naudotojams, tad ir pirmenybę teiksime autorių klausimams.
  Taip pat norime įspėti, kad bus daromas seminaro vaizdo įrašas, kurį vėliau planuojame patalpinti „YouTube“, jeigu liksime patenkinti kokybe. Dėmesio: prisijungdami prie „Zoom“ nuorodos, jūs išreiškiate sutikimą dėl viešo seminaro paskelbimo. Seminaro dalyviams jokie pažymėjimai nebus išduodami. Jeigu dėl vienokių ar kitokių priežasčių nusprendėte nedalyvauti, tiesiog nesijunkite prie „Zoom“.

  Kad seminaras vyktų sklandžiai:

  1. Suinstaliuokite ZOOM programėlę savo kompiuteryje arba telefone (jei jungiantis prie susirinkimo prašys ją atnaujinti – prašome tai padaryti, nes kitaip nepavyks prisijungti prie susirinkimo). Nuoroda:https://zoom.us/download
  2. Jungdamiesi prie nuorodos pasitikrinkite, ar veikia garsas (kompiuteryje ar ausinėse) bei vaizdo kamera, jeigu ruošiatės užduoti klausimus.
  3. Viso seminaro metu laikykite išjungtą mikrofoną.
  4. Jeigu norite paklausti žodžiu, kelkite virtualiąją ranką (skiltyje „Reactions“ esančią funkciją „Raise hand“) ir įsijunkite mikrofoną. Jeigu raštu – parašykite savo klausimą skiltyje „chat“.

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.