Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2020-11-06

  Svarbi informacija muzikos kūrinių naudotojams

  Svarbi informacija muzikos kūrinių naudotojams

  2020 m. lapkričio 6 d.

   width=

  Ryčio Šeškaičio nuotr.

  Informuojame, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus apie karantino įvedimą ir tam tikrų veiklų apribojimą nuo š. m. lapkričio 7 d., nuo šios datos iki karantino atšaukimo arba jo sąlygų sušvelninimo taip, kad galėtų vėl pradėti veiklą, stabdomas kai kurių sudarytų autorinių-licencinių sutarčių su Asociacija LATGA galiojimas. Šiuo laikotarpiu nedirbsiančioms įmonėms nebus skaičiuojamas autorinis atlyginimas už kūrinių naudojimą, o karantinui pasibaigus, arba sušvelninus jo sąlygas, autorinės-licencinės sutartys bus atnaujintos automatiškai.

  Įmonėms, kurių veikla draudžiama arba gerokai apribojama karantino laikotarpiu, informaciją apie sutarčių stabdymo tvarką išsiuntėme el. paštu. Jeigu karantino laikotarpiu nevykdysite jokios veiklos ir nenaudosite kūrinių, jums pranešimų siųsti apie veiklos sustabdymą nebūtina. Jeigu veiklą stabdytumėte ilgesniam ir konkrečiam laikotarpiui, tuomet lauktume jūsų pranešimų latga@latga.lt.

  Jeigu karantino sąlygos leidžia jums dalinai vykdyti veiklą ir joje naudosite kūrinius (pvz., teiksite maisto išsinešti paslaugą ir laukiantiems užsakymų klientams leisite muziką), prašome apie tai informuoti, mes atitinkamai pakoreguosime autorinių-licencinių sutarčių sąlygas ir suteiksime dideles lengvatas.

  Tikimės, kad nepalankus laikotarpis autoriams ir jų kūrinių naudotojams ilgai netruks ir greitu laiku visi sėkmingai grįšime į įprastą gyvenimo ritmą.

  Jeigu turite klausimų, prašome kreiptis į Muzikos kūrinių skyriaus Licencijavimo poskyrio specialistus, jų kontaktus rasite šioje nuorodoje, kiek žemiau:

  https://www.latga.lt/kontaktai/#Muzikos-kuriniu-skyrius

  Karantino metu prašome skambinti specialistų mobiliųjų telefonų numeriais, nes daugelis jų dirba nuotoliniu būdu.

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.