Naujienos

Naujienos

Tarybos narys Gediminas Zujus kviečia Kovo 11-osios proga kviečia į muzikinę kelionę per pasaulį realiu laiku

2017 03 09

Maloniai kviečiame atvykti į muzikinį renginį Valdovų rūmų muziejaus Didžiojoje renesansinėje menėje, kurio metu kartu su Baltijos šalių kariniu orkestru, solistais Veronika Povilioniene, Petru Vyšniausku, Aiste Bružaite bei Latvijos ir Estijos atlikėjais, gyvai susijungsime bendram koncertui su atlikėjais iš trijų pasaulio kontinentųl.
Prie atlikėjų LDK Valdovų rūmuose prisijungs Toronto (Kanada), Čikagos (JAV), Los Andželo (JAV) ir Melburno (Australija) simfoninių orkestrų, operos, universitetų muzikai, atlikėjai ir kūrėjai.
 
Šis įvykis gali tapti pirmuoju internetiniu-muzikiniu tiltu pasaulyje, iš trijų kontinentų apjungiančiu profesionalius muzikantus realiame laike, gyvame pasirodyme.
 
Tikėdamiesi Jūsų palaikymo, prašome šiuo kvietimu pasidalinti su savo draugais ir kolegomis!
Renginys įvyks kovo 12 d. (sekmadienį), Didžiojoje renesansinėje menėje.
Pradžia - 18.30 val.
Maloniai primename, kad įėjimas į rūmus nemokamas, bet pagal pavardžių sąrašą, todėl labai prašome patvirtinti savo dalyvavimą ir su Jumis būsiančių žmonių skaičių renginyje (pvz. Vardas Pavardė + 3 žm.) iki kovo 10 d.
RSVP: el. p.:      gzujus@gmail.com , mob. +370 698 48369 Pagarbiai, Gediminas Zujus
_______________________________________________________________________
Jeigu negalėsite atvykti, renginį  stebėkite tiesiogiai YouTube baltic100  https://www.youtube.com/watch?v=Ky7BYvojDL4  arba LRT kanalais.