Naujienos

Naujienos

Tarybos posėdyje priimti nauji nariai ir suderinta Visuotinio susirinkimo darbotvarkė

2018 03 20

Kovo 20 d. įvyko Asociacijos LATGA tarybos posėdis, kurio metu patvirtinta š. m. balandžio 23 d. vyksiančio Visuotinio narių susirinkimo (VNS) darbotvarkė, parengti pasiūlymų projektai, kurie bus svarstomi VNS.

Tarybos susirinkimo metu taip buvo tariamasi dėl nežymių pakeitimų Socialinio kultūrinio ir Kūrybinės veiklos fondo tvarkoje. Plačiau apie fondus čia.  Muzikos ir tekstų autoriams primename, kad kaip ir kiekvieną pavasarį laukiame jūsų paraiškų gauti dalinį finansavimą projektams iš mūsų Socialinio kultūrinio fondo. Paraiškas siųsti galima iki kovo 31 d. imtinai, o pristatyti į būstinę - iki kovo 30 d. (šeštadieniais nedirbame).  

Šis fondas yra skirtas muzikos kūrinių autoriams, kurie yra sutikę su 6% atskaitymais nuo jiems išmokamo autorinio atlyginimo (honoraro). Fondo lėšos yra skirstomos du kartus į metus, paraiškas galima pateikti iki kovo 31 d. ir iki lapkričio 1 d. Plačiau apie fondo lėšų kaupimą ir paskirstymą rasite Socialinio kultūrinio fondo tvarkos apraše.

 Be to, posėdžio metu Taryba patenkino net 80 autorių prašymus tapti Asociacijos LATGA nariais! Narių sąrašas čia: 

  Asociacijos LATGA kolektyvas nuoširdžiai sveikina juos visus ir linki sėkmės kūryboje. Taip pat rekomenduojame nepamiršti sumokėti vienkartinio nario mokesčio ir užpildyti trūkstamus dokumentus. 

Narių priėmimo tvarka  

Muzikos ir tekstų autoriams:

http://www.latga.lt/lt/pagrindinis-meniu/autoriams/esu-muzikos-kuriniu-autorius/kaip-tapti-nariu.html

Vizualinių kūrinių autoriams: 

http://www.latga.lt/lt/pagrindinis-meniu/autoriams/esu-vizualiniu-kuriniu-autorius/kaip-tapti-nariu-2.html

Audiovizualinių kūrinių autoriams ir prodiuseriams

http://www.latga.lt/lt/pagrindinis-meniu/autoriams/esu-audiovizualiniu-kuriniu-autorius-arba-prodiuseris/kaip-tapti-nariu-3.html

Dramos kūrinių autoriams:

http://www.latga.lt/lt/pagrindinis-meniu/autoriams/esu-dramos-kuriniu-autorius/kaip-tapti-nariu-4.html