Naujienos

Naujienos

Balandžio 26 d. kviečiame į kraujo donorystės akciją LATGA būstinėje

2019 04 04

Mieli autoriai, mūsų asociacijos nariai ir planuojantys jais tapti, 

Labai kviečiame jus balandžio 26 d. nuo 11 iki 15 val. dalyvauti jau antrą kartą mūsų būstinėje rengiamoje kraujo donorystės akcijoje „Autoriai dovanoja Lietuvai kūrybiško kraujo“ ir kartu atšvęsti Pasaulinę intelektinės nuosavybės (PIN) dieną.

Renginys vyks Asociacijos LATGA salėje (J.Basanavičiaus 4B, Vilniuje), atvyksta didžiulė Nacionalinio kraujo centro komanda. Pažadame, kad ilgai neužtruksite – 30-45 minutes, be to, sužinosite apie savo sveikatos būklę, nes medikai patikrins jūsų kraują, kraujo spaudimą ir pan. Kraujo donorais gali būti sveiki asmenys nuo 18 iki 65 metų amžiaus!¬ 

Pati kraujo davimo procedūra (kraujo paėmimas iš venos) trunka nuo 6 iki 15 minučių. Standartinė fiziologinė donoro kraujo davimo dozė – 450 mililitrų. Dar apie 15–20 mililitrų kraujo imama tyrimams. 

Akcijos dalyvių lauksime su užkandžiais, arbata ir kava ir naminėmis obuolių sultimis. Registruotis prašome el. paštu jurgita.kviliunaite@latga.lt arba renginio paskyroje feisbuke. Registracija nėra privaloma, tačiau norime bent apytiksliai žinoti kraujo donorystei pasiryžusių autorių skaičių, kad galėtumėme tinkamai pasiruošti renginiui. 

Žinokite, kad donorystei reikia pasiruošti iš anksto!

 Jeigu pasiryžote duoti kraujo, būtinai perskaitykite Svarbi informacija būsimam kraujo donorui.

 Pernai vykusi akcija sulaukė ir nemažo žiniasklaidos, ypač – televizijų dėmesio, o apie ją plačiau galite pasiskaityti čia: