Naujienos

Naujienos

Skelbiame konkursą dėl dalinio projektų finansavimo iš Kūrybinės veiklos fondo

2019 08 30

Kaip ir kiekvieną rugsėjį, laukiame tiek autorių, tiek kūrybinių organizacijų projektų, kurie pretenduoja gauti dalinį Asociacijos LATGA Kūrybinės veiklos fondo finansavimą. Prašyti finansavimo gali visų meno sričių atstovai, tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. 

Užpildytas paraiškas ir finansavimo išlaidų sąmatas prašome siųsti paštu arba pristatyti į mūsų buveinę, adresu J.Basanavičiaus 4B, Vilnius, LT-01118. Galutinis terminas – rugsėjo 30 d., tad priimsime tik tas paraiškas, kurios bus išsiųstos paštu ne vėliau kaip rugsėjo 30 d. Pristatyti paraiškas tiesiogiai į Asociacijos LATGA būstinę galima iki rugsėjo 30 d. 16.30 val. Elektroniniu paštu siunčiamų paraiškų ir sąmatų nepriimame.

Primename, kad 2019 m. balandį vykusio Visuotinio narių susirikimo metu nubalsuota dėl  Kūrybinės veiklos fondo tvarkos aprašo keitimo.

Kūrybinės veiklos fondo tvarka papildyta naujais lėšų šaltiniais. Šiame fonde atsirado papildomi 45 proc. lėšų (pagal LR Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo 20 str. 9 d. (NR. VIII-1185 20, 201, 65, 78 straipsnių ir 1, 2 priedų pakeitimo įstatymas), į kurias pretenduoti galės tiek fiziniai, tiek ir juridiniai asmenys. Iki 10 proc. fondo lėšų galės būti skiriama administracinėms išlaidoms padengti.

Dėl paraiškų, sąmatų ir kitų dokumentų pildymo bei kitais klausimais kreiptis į Auksę Špokauskaitę (aukse@latga.lt, tel. : (8 5) 265 16 00)

Kūrybinės veiklos fondo tvarkos aprašas (atsisiųti PDF)

Dokumentų formos:

Projekto iš LATGA kūrybinės veiklos fondo lėšų finansavimo išlaidų sąmata ( atsisiųsti XLS)

Paraiška dėl dalinio projekto finansavimo iš LATGA Kūrybinės veiklos fondo lėšų (atsisiųsti PDF arba DOCX)

Primename, kad lėšos gali būti naudojamos:

  • remti veiklą, susijusią su autorių kūrinių propagavimu ir panaudojimu;
  • kūrybos skatinimui ir sklaidai;
  • vaikų ir jaunimo kūrybos skatinimui ir sklaidai;
  • rengiant koncertus, konkursus, festivalius, parodas, plenerus, spektaklius ar kitus panašius renginius, kuriuose naudojami autorių kūriniai ir kuriuos organizuoja juridinis asmuo, juridinis asmuo kartu su LATGA arba pati LATGA (atsižvelgus į Tvarkos 6 punktą);
  • LATGA rengiant ir/ar dalyvaujant konferencijose, seminaruose ar kituose renginiuose kūrinių panaudojimo, sklaidos bei propagavimo klausimais;
  • projektams, skirtiems Lietuvos muzikos bei literatūros kūrėjų kūrybos, garso/vaizdo įrašų leidybai.

Bendra tenkintinų paraiškų suma konkrečiai kūrybinei sričiai (Lietuvos audiovizualinių kūrinių autorių, vizualinių menų autorių, literatūros kūrinių autorių, muzikos kūrinių autorių, dramos ir muzikinių dramos kūrinių autorių kūrybinės veiklos programoms) negali viršyti sumos, atskaičiuotos nuo konkrečios kūrybinės srities autoriams išmokamo kompensacinio atlyginimo.

Lėšos nenaudojamos socialinėms išmokoms.

Dėl paraiškų, sąmatų ir kitų dokumentų pildymo bei kitais klausimais kreiptis: 

Auksė Špokauskaitė

Sekretorė-referentė

aukse@latga.lt
T: (8 5) 265 16 00

Norime akcentuoti, kad paskutinio VNS metu nutarta, kad į kito mūsų fondo – Socialinio kultūrinio – finansavimą pretenduoti gali tik fiziniai asmenys – muzikos ir tekstų autoriai, sutikę su 6 proc. atskaitymais. Paraiškas dėl projektų finansavimo iš šio fondo galima siųsti iki spalio 31 d.

Plačiau apie viską: https://www.latga.lt/fondai.html