Naujienos

Naujienos

Paraiškas dėl dalinio projektų finansavimo siųskite el. paštu

2020 03 27

Svarbi informacija muzikos ir / dainų tekstų autoriams,

Kaip ir kiekvieną pavasarį, Asociacija LATGA vykdo konkursą daliniam Socialinio kultūrinio fondo finansavimui gauti. Paraiškas siųsti galima iki kovo 31 d. imtinai.  Paraiškas prašome siųsti el. paštu latga@latga.lt, subject langelyje įrašykite "paraiška". Pasistenkite atsiųsti kuo geresnės kokybės elektronines paraiškų versijas (su parašais), kad būtų galima lengvai įskaityti. Primename, kad šiuo metu lankytojai LATGA būstinėje (J.Basanavičiaus g.) nepriimami dėl koronaviruso grėsmės. 

Paraišką gali teikti visi LATGA kompozitoriai ir muzikos kūrinių tekstų autoriai, kuriems LATGA yra surinkusi autorinį atlyginimą (honorarą) paraiškos teikimo metais, kurie nėra išreiškę nesutikimo su atskaitymais, kurių narystė Asociacijoje LATGA tęsiasi ilgiau kaip 1 metus ir tie, kurie daugiau kaip 1 metus moka įmokas į Socialinį kultūrinį fondą. Plačiau apie fondo lėšų kaupimą ir paskirstymą rasite Socialinio kultūrinio fondo tvarkos apraše.

  • Paraiška dėl finansavimo projektui iš LATGA Socialinio kultūrinio fondo lėšų (atsisiųsti DOCX)

Primename, kad lėšos gali būti naudojamos:

1) naujų autorinių muzikinių ir literatūrinių kūrinių sukūrimui; 2) didelės apimties autorinių muzikinių kūrinių sukūrimui (opera, miuziklas, simfoninis kūrinys ir kt.); 3) naujų muzikinių kūrinių aranžuočių sukūrimui; 4) muzikinių kūrinių skaitmeninės natografijos sukūrimui; 5) CD, LP, natų leidybai, knygų leidybai; 6) muzikos įrašų, suvedimo procesams realizuoti; 7) autoriniams koncertams rengti (muzikinio albumo pristatymams, jubiliejiniams koncertams); 8) profesinės kvalifikacijos kėlimui kursuose, rezidencijose ir kt. finansuoti;

Lėšos nenaudojamos socialinėms išmokoms, išskyrus kritinių ligų, gaisro, kitų stichinių situacijų atvejus ir dalinį medicininių paslaugų išlaidų kompensavimą. Ypatingais atvejais, kai autoriams labai reikia paramos (kai jie skursta), tokiai pagalbai gali būti panaudojama iki 10 (dešimt) procentų fondo lėšų per metus. 

Paraiška apsvarstoma per 30 kalendorinių dienų nuo paraiškų priėmimo terminų pabaigos.

Paraiška neteikiama svarstyti Tarybai, jeigu: 1) paraiška užpildyta neteisingai; 2) projekto vykdytojas neatsiskaitė už ankstesniais metais jam skirtas lėšas; 3) ankstesniame projekte negauta LATGA licencija; 4) ankstesniame projekte nesuderintas projekto ir komunikacijos viešinimo planas su LATGA viešųjų ryšių specialistu.

Daugiau informacijos www.latga.lt/fondai

Dėl paraiškų, sąmatų ir kitų dokumentų pildymo bei kitais klausimais kreipkitės į: 

Auksė Špokauskaitė

Sekretorė-referentė

aukse@latga.lt
T: (8 5) 265 16 00

Jeigu norite pasitikslinti, ar esate sutikę su 6 proc. nuskaitymu, kreipkitės į 

Viliją Tylingo

Vyr. buhalterės pavaduotoja

vilija@latga.lt
T: (8 5) 265 14 85
(autoriams)

Daugiau informacijos apie mūsų fondų veiklą rasite čia: http://www.latga.lt/fondai.html