J.Basanavičiaus g. 4B, LT-01118
skelbiame informaciją apie tarybos posėdį ir visuotinio NARIŲ susirinkimo darbotvarkę

2021 m. kovo 25 d.

Vakar įvyko nuotolinis Tarybos posėdis, kurio metu patvirtinta Visuotinio narių susirinkimo (VNS) data (jį planuojama rengti balandžio 26 arba 28 d.), Skaidrumo ataskaita ir jame pateikiamų dokumentų projektai.

Skaidrumo ataskaitą ir dokumentų projektus svetainėje paskelbsime po dviejų savaičių, o su darbotvarke galima jau dabar susipažinti čia: 2021 m. VNS darbotvarkė. 

Jeigu pandemijos sąlygos neleis rengti VNS patalpose, susirinkimą planuojama organizuoti nuotoliniu būdu.

Vakarykščio posėdžio metu patvirtinta, kad bus atliekamas asociacijos veiklos auditas.

Taip pat Taryba patvirtino papildomo konkurso dėl projektų finansavimo iš Kūrybinės veiklos fondo sąlygas. Jas mūsų svetainėje skelbsime balandžio pradžioje.

Posėdžio metu patenkinti 75 autorių prašymai tapti LATGA nariais.

Papildoma informacija būsimiems nariams: nepamirškite sumokėti 10 Eur vienkartinio stojamojo nario mokesčio. Tai galima padaryti pervedant į mūsų sąskaitą SEB banke LT71 7044 0600 0038 2455 ir mokėjimo paskirtyje nurodant „stojamasis nario mokestis“. Jeigu mokama ne iš stojančio asmens sąskaitos, mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti stojančiojo asmens vardą ir pavardę. Sumokėjus nario mokestį mūsų specialistai netrukus jums atsiųs jau parengtą narystės sutartį, kurią teliks pasirašyti ir pristatyti į asociacijos būstinę. Sutarties originalus taip pat galima atsiųsti su parašais paštu arba skenuotas / fotografuotas kopijas su parašais el. paštu. Specialistų kontaktus rasite čia: https://www.latga.lt/kontaktai/

 Daugiau apie naujų narių priėmimo tvarką:

Muzikos ir tekstų autoriams

Vizualinių kūrinių autoriams

Audiovizualinių kūrinių autoriams ir prodiuseriams

Dramos kūrinių autoriams

Pasidalinkite naujiena