J.Basanavičiaus g. 4B, LT-01118
Privatumo politika
ii
Slapukų politika
SLAPUKŲ POLITIKA

Bendrosios nuostatos

Asociacija LATGA (toliau – LATGA) naudoja slapukus (angl. cookies) tam, kad galėtų atskirti vienus Internetinės svetainės https://www.latga.lt/ (toliau – Interneto svetainė) naudotojus (toliau – Asmenys) nuo kitų. Tokiu būdu LATGA gali užtikrinti malonesnę patirtį Asmenims, naršantiems Interneto svetainėje bei tobulinti pačią Interneto svetainę.

Slapukai tai mažos apimties tekstiniai failai, kurie saugomi Asmens naršyklėje ar įrenginyje (asmeniniame kompiuteryje, mobiliajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje).

Informacija apie naudojamus slapukus

LATGA veikloje naudojami „analitiniai“ slapukai. Jie leidžia LATGA atpažinti ir suskaičiuoti lankytojus. Slapukų pagalba LATGA gali patobulinti Interneto svetainę, pavyzdžiui, užtikrinant, kad lankytojui būtų paprasčiau rasti ieškomą informaciją.

Asmuo gali ištrinti arba blokuoti slapukus, pasirinkęs atitinkamus nustatymus savo naršyklėje, leidžiančius atsisakyti visų ar dalies slapukų. Žinotina, kad naudojantis tokiais naršyklės nustatymais, kurie blokuoja slapukus (įskaitant būtinus slapukus), Asmeniui gali iškilti problemų naudojantis visomis ar dalimi Interneto svetainės funkcijų.

Baigiamosios nuostatos

LATGA neatsako už žalą, įskaitant žalą, sąlygotą naudojimosi Interneto svetaine trikdžių, už duomenų praradimą ar sugadinimą, atsiradusį dėl paties Asmens ar trečiųjų asmenų, veikiančių su Asmens žinia, veiksmų ar neveikimo, įskaitant klaidingą duomenų įvedimą, kitas klaidas, sąmoningą kenkimą, kitokį netinkamą Interneto svetainės naudojimą. LATGA taip pat neatsako už prisijungimo ir/ar naudojimosi Interneto svetaine trikdžius ir (ar) jų sąlygotą žalą, atsiradusią dėl trečiųjų šalių, nesusijusių su LATGA ar Asmeniu, veiksmų ar neveikimo, įskaitant elektros, interneto prieigos tiekimo sutrikimus, ir kt.

LATGA turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti šią politiką.

Politikos papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo Interneto svetainėje dienos.