Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2020-11-20

  Informacija apie pirmąjį naujos Tarybos posėdį

  Informacija apie pirmąjį naujos Tarybos posėdį

  2020 m. lapkričio 20 d.

   width=

  Ryčio Šeškaičio nuotr.

  Vakar įvyko pirmasis naujosios sudėties Tarybos posėdis, kuriame buvo diskutuojama tokiais svarbiais klausimais kaip kompensacinio atlyginimo už kūrinių atgaminimą asmeniniais tikslais (arba Tuščios laikmenos) dalybos rašytinių ir vizualiųjų kūrinių autoriams, Kūrybinės veiklos fondo likučio paskirstymas, pagalbos priemonės autoriams COVID-19 pandemijos metu, bendra LATGA veiklos strategija ketveriems metams.  

  Pirmasis posėdis vyko nuotoliniu būdu ir truko net penkias valandas. Naujoji Taryba, vadovaujama prezidentės Ramintos Naujanytės-Bjelle, su administracija aptarė galimybę dar šiemet paskirstyti Kūrybinės veiklos fondo likučius. Pinigų šiame fonde turėtų padaugėti, kai baigsis derybos su kitomis kolektyvinio teisių administravimo bendrijomis dėl Kompensacinio atlyginimo už kūrinių atgaminimą asmeniniais tikslais proporcijų rašytinių ir vizualiųjų kūrinių autoriams.

  Tikimasi, kad minėtos derybos pasibaigs artimiausiu metu, o tada veikiausiai bus skelbiamas papildomas konkursas dėl projektų finansavimo iš Kūrybinės veiklos fondo. Tikimasi, kad dėl šio fondo pinigų dalijimo reglamento bus apsispręsta artimiausiu metu.

  Taip pat Prezidentės siūlymu pradėta kurti LATGA veiklos strategija. Jai kurti suburta iniciatyvinė grupė iš Tarybos narių ir administracijos darbuotojų.

  Kita iniciatyvinė grupė kurs pagalbos priemonių planą, padėsiantį sumažinti COVID-19 pandemijos padarinius autorių sektoriui. Kitą Tarybos posėdį planuojama surengti už dviejų savaičių, jame bus tęsiami pradėti darbai.

  Taip pat šio posėdžio metu patenkinti autorių prašymai tapti LATGA nariais. Skelbiame jų SĄRAŠĄ

  Papildoma informacija būsimiems nariams: nepamirškite sumokėti 10 Eur vienkartinio stojamojo nario mokesčio. Tai galima padaryti pervedant į mūsų sąskaitą SEB banke LT71 7044 0600 0038 2455 ir mokėjimo paskirtyje nurodant „stojamasis nario mokestis“. Jeigu mokama ne iš stojančio asmens sąskaitos, mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti stojančiojo asmens vardą ir pavardę. Sumokėjus nario mokestį mūsų specialistai netrukus jums atsiųs jau parengtą narystės sutartį, kurią teliks pasirašyti ir pristatyti į asociacijos būstinę. Sutarties originalus taip pat galima atsiųsti su parašais paštu arba skenuotas / fotografuotas kopijas su parašais el. paštu. Specialistų kontaktus rasite čia: https://www.latga.lt/kontaktai/

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.