Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2020-09-25

  Kviečiame į Visuotinį narių susirinkimą / Tarybos rinkimus/ LATGA 30-metį

  kviečiame į Visuotinį narių susirinkimą/tarybos rinkimus/latga 30-metį

  2020 m. rugsėjo 25 d. width=Labai norime Jus pakviesti į spalio 10 d. nuo 11 val. „Litexpo“ vyksiantį Visuotinį narių susirinkimą, kuris šiemet labai ypatingas, nes jo metu ne tik tvirtinsime svarbius organizacijai dokumentus ir ataskaitas, bet ir rinksime naują Tarybą bei Prezidentą, Etikos ir Revizijos komisijų narius (kandidatuoti į šias pozicijas galite ir Jūs, jeigu rūpi visų Lietuvos autorių ateitis ir turite laiko bei noro dalyvauti mūsų organizacijos veikloje) bei simboliškai atšvęsime mūsų asociacijos 30-metį, įteikdami LATGA garbės ženklus „Ad Astra“ labiausiai Lietuvą garsinusiems 10-čiai autorių.

  Kadangi susirinkimo programa bus netrumpa, pasirūpinsime maistu ir gėrimais. Automobilius galima parkuoti didžiulėje „Litexpo“ aikštelėje, tai kainuos vos 2 Eur parai. Žinoma, galvojame ir apie jūsų sveikatą, tad imsimės visų reikalingų apsaugos nuo viruso plitimo priemonių. Norime žinoti bent preliminarų susirinkimo dalyvių skaičių, kad galėtumėme tinkamai pasirengti, todėl labai prašome registruotis iš anksto el. paštu rsvp@latga.lt. Laiške parašykite savo vardą, pavardę bei skaičių „1“, jeigu balsuosite tik už save, ir skaičių „2“ bei vardą ir pavardę kito mūsų nario, jeigu su juo sudarėte balsavimo teisės perleidimo sutartį (ją prisegėme prie šio laiško). Iš anksto registruotis į susirinkimą galima iki spalio 9 d. 15 val. NVSC dėl pandemijos reikalingus asmeninius duomenis fiksuosime vietoje. Prašome visų atvykti laiku (registracija prasideda 11 val., susirinkimas – 12 val.), kad netektų stovėti eilėse prie registracijos ir renginys nevėluotų. Prašome nepamiršti savo asmens dokumento.

  Prašome neiti į susirinkimą, jeigu blogai jaučiatės ir turite COVID-19 ligos požymių, taip pat rekomenduojame nevykti, jeigu esate rizikos grupėje. Skambinkite, rašykite mums, jeigu turite klausimų, susijusių su renginiu. Iki pasimatymo „Litexpo“ 2020 10 10!

  Asociacijos LATGA administracija

  https://www.latga.lt

  J.Basanavičiaus g. 4B

  LT-01118, Vilnius

  El.paštas: latga@latga.lt

  Tel.: (8-5) 265 16 00

  Daugiau informacijos apie rinkimus, dokumentus bei susirinkimo darbotvarkę rasite čia

  Daugiau informacijos apie VNS ir Tarybą rasite LATGA įstatuose (pdf).

  Balsavimo teisės perleidimo sutartis (word).

  Renginio nuoroda LATGA feisbuke

  Užsisakyti mūsų naujienlaiškį galima čia

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.