Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2020-04-07

  Kviečiame pasirašyti peticiją dėl paramos kultūros sektoriams

  Kviečiame pasirašyti peticiją dėl paramos kultūros sektoriams

  2020 m. balandžio 7 d.

  [gem_image width=”600″ src=”4151″]

   width=Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką ES Komisijai ir valstybėms narėms, kuriame reikalaujama paramos kultūros ir kūrybos sektoriams, ypač kultūros kūrėjams, nukentėjusiems nuo COVID-19 krizės.
   
  COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visos Europos kultūros ir kūrybos sektorius (CCS). Gyvi renginiai ir pasirodymai turėjo būti atšaukti, o dauguma kultūros vietų buvo priverstos uždaryti savo duris. Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę autoriams, atlikėjams ir visiems kultūros veikėjams, kurių daugelis ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.
  Šia peticija kreipiamės į Europos Komisiją ir valstybes nares ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės kultūros ir kūrybos sektoriams, ypač nepriklausomiems kūrėjams, taip pat mažoms ir vidutinėms kultūros sektoriaus įmonėms ir asociacijoms.
  Šiuo sudėtingu metu Europa turi būti kartu ir palaikyti tuos, kuriems pagalbos reikia labiausiai. Tik tokiu atveju, jei nedelsdami imsimės veiksmų, ateityje galėsime toliau mėgautis muzika, knygomis, teatru, filmais, šokiais, paveikslais, mada ir kitomis meno rūšimis.

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.