Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2020-05-20

  LATGA fondai įtraukti į Vilniaus miesto kultūros atstovams aktualių skatinimo priemonių gidą

  LATGA fondai įtraukti į Vilniaus miesto kultūros atstovams aktualių skatinimo priemonių gidą

  2020 m. gegužės 20 d.

   width=Vilniaus miesto savivaldybė įtraukė informaciją apie Asociacijos LATGA Kūrybinės veiklos ir Socialinio kultūrinio fondų veiklą į Vilniaus miesto verslo ir kultūros atstovams aktualių skatinimo priemonių gidą. Informaciją apie Vilniaus miesto pagalbą verslo ir kultūros sektoriams rasite čia: https://karantinas.lt/pagalba/, patį gidą galite parsisiųsti iš čia: https://drive.google.com/file/d/1QEg_9gCa6TV9wCyvtLn0jU8kwQPgWXCi/view.

  Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Asociacija LATGA fonduose įvairiems kūrybiniams projektams (ir ne tik) planuoja sukaupti per 350 tūkst. Preliminariais duomenimis, Socialiniame kultūriniame fonde turėtų susikaupti per 100 tūkst. Eur (tikslesnius duomenis turėsime rudenį). Šio fondo lėšos skirstomos du kartus per metus – pavasarį ir rudenį. Šis fondas yra skirtas LATGA nariams, muzikos kūrinių autoriams, kurie yra bent vienerius metus sutikę su 6% atskaitymais nuo jiems išmokamo autorinio atlyginimo (honoraro).

  Kūrybinės veiklos fonde, kurio lėšos bus skirstomos rudenį, planuojama sukaupti per 250 tūkst. Eur. Prašyti finansavimo gali visų meno sričių atstovai, tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Didžioji jo dalis – beveik 167 tūkst. – bus skirta muzikos ir dainų tekstų autorių projektams. Likusioji dalis bus skirta audiovizualinių, vizualiųjų ir dramos kūrinių autoriams.

  Plačiau apie mūsų fondus čia

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.