Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2016-12-28

  Naudotojams – specializuota administravimo svetainė

  Naudotojams – specializuota administravimo svetainė

  2016 m. gruodžio 28 d.

   width=Asociacija LATGA pristato naujieną – Naudotojų administravimo portalą (NAP). Šis portalas skirtas LATGA repertuaro kūrinių naudotojams. NAP jie galės nuolat sekti visą reikalingą informaciją apie savo sąskaitas, atliktus mokėjimus ir pan. Prie NAP prisijungti galima naudojamos naršyklės langelyje suvedus https://nap.latga.lt. Projektas iš dalies finansuojamas Kultūros ministerijos pagal Autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programą.

  Registracija

  Prisijungdami pirmą kartą naudotojai privalo užpildyti abu pasirodžiusius laukelius. Laukelyje „vartotojo vardas“ reikia suvesti savo įmonės kodą, o kitame – laikiną slaptažodį, kurį naudotojai ras gautose popierinėse ar elektroninėse sąskaitose. Suvedus įmonės kodą ir slaptažodį, pasirodo registracijos forma su keliais laukeliais. Užpildžius visus privalomus laukelius, reikia spausti „Registruotis“. Tada į elektroninį paštą naudotojas gaus paskyros aktyvavimo laišką su nuoroda, kurią paspaudus paskyra bus aktyvuota. Kitą kartą prisijungiant prie savo paskyros naudotojui tereikės įvesti savo elektroninį paštą ir pasirinktą slaptažodį, nes su sąskaita atsiųstas slaptažodis nebegalios.

  Turinys

  Prisijungus prie svetainės iš karto galima pamatyti savo paskutinę sąskaitą bei mokėjimą. Skyrelyje „sąskaitos“ naudotojai ras ankstesnes sąskaitas, skyrelyje „mokėjimai“ – ankstesnius mokėjimus. Nauji verslo subjektai portale gali rasti skaičiuoklę, pritaikytą skirtingiems verslo objektams (viešbučiams, degalinėms, prekybos įmonėms, restoranams ir kavinėms bei kirpykloms ir t. t.). Pasinaudojant ja galima preliminariai apskaičiuoti mėnesinės įmokos dydį.

  Norėdami sužinoti tikslų įmokos dydį, nauji naudotojai turi kreiptis į Asociacijos LATGA Muzikos kūrinių skyriaus Licencijavimo poskyrio specialistus. Pasirašę licencijavimo sutartį verslo subjektai iš Asociacijos LATGA specialistų gaus ir prisijungimo prie NAP laikinąjį slaptažodį.

  2017 m. ši svetainė bus tobulinama ir toliau. Planuojama, kad ateityje naudotojai galės patogiai atsiskaityti už paslaugas naudodamiesi savo elektroninės bankininkystės sistema.

  Kontaktai

  Susidūrus su techninėmis problemomis, reikėtų kreiptis į Asociacijos LATGA IT skyrių. Kontaktai: el. paštas: nap@latga.lt, tel. +370 5 2651600. Kitais klausimais kreipkitės į mūsų specialistus, kurių kontaktus rasite www.latga.lt.

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.