Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2020-12-03

  Informacija apie gruodžio 2 d. Tarybos posėdį

  Informacija apie gruodžio 2 d. Tarybos posėdį

  2020 m. gruodžio 3 d.

   width=

  Ryčio Šeškaičio nuotr.

  Vakar įvyko antrasis naujos sudėties Tarybos posėdis, kurio metu buvo renkamas viceprezidentas, sukurta derybas dėl deramo kompensacinio atlyginimo už kūrinių atgaminimą asmeniniais tikslais tekstų ir vizualaus meno kūrėjams koordinuosianti darbo grupė, aptartas konkursas asociacijos direktoriaus vietai užimti, priimti nauji nariai.

  Posėdžio metu vyko viceprezidento rinkimai, kuriuos laimėjo Tarybos narių balsų daugumą surinkęs Fotomenininkų sąjungos atstovas Gintaras Česonis. Viceprezidentas turėtų atlikti Prezidentui priskirtas Tarybos pirmininko funkcijas, jeigu jų dėl vienokių ar kitokių priežasčių negalėtų vykdyti prezidente spalį VNS išrinkta Raminta Naujanytė.

  Nuspręsta toliau tęsti derybas su viena iš kolektyvinio teisių administravimo bendrijų dėl teisingo kompensacinio atlyginimo už kūrinių atgaminimą asmeniniais tikslais tekstų ir vizualaus meno kūrėjams, kurie anksčiau dėl įstatymo spragos tokio atlyginimo negaudavo.

  Šiam klausimui spręsti sudaryta darbo grupė. Kai tik ši kompensacinio atlyginimo dalis pasieks LATGA sąskaitas, bus sprendžiama, kaip organizuoti Kūrybinės veiklos fondo, į kurį patenka dalis šio atlyginimo, likučio dalybas.

  Taip pat šio posėdžio metu Taryba priėmė sprendimą rengti konkursą asociacijos direktoriaus vietai užimti.

  Posėdžio metu patenkinti autorių prašymai tapti LATGA nariais. Skelbiame jų SĄRAŠĄ

  Papildoma informacija būsimiems nariams: nepamirškite sumokėti 10 Eur vienkartinio stojamojo nario mokesčio. Tai galima padaryti pervedant į mūsų sąskaitą SEB banke LT71 7044 0600 0038 2455 ir mokėjimo paskirtyje nurodant „stojamasis nario mokestis“. Jeigu mokama ne iš stojančio asmens sąskaitos, mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti stojančiojo asmens vardą ir pavardę. Sumokėjus nario mokestį mūsų specialistai netrukus jums atsiųs jau parengtą narystės sutartį, kurią teliks pasirašyti ir pristatyti į asociacijos būstinę. Sutarties originalus taip pat galima atsiųsti su parašais paštu arba skenuotas / fotografuotas kopijas su parašais el. paštu. Specialistų kontaktus rasite čia: https://www.latga.lt/kontaktai/

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.