Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2019-10-24

  Primename, kad laukiame paraiškų Socialinio kultūrinio fondo finansavimui gauti

   Primename, kad laukiame paraiškų Socialinio kultūrinio fondo finansavimui gauti

  2019 m. spalio 24 d. width=Kaip ir kiekvieną spalį laukiame muzikos ir dainų tekstų autorių,  kurie nori dalyvauti konkurse dėl projektų finansavimo iš Asociacijos LATGA Socialinio kultūrinio fondo, paraiškų.

  Paraišką gali teikti visi LATGA kompozitoriai ir muzikos kūrinių tekstų autoriai, kuriems LATGA yra surinkusi autorinį atlyginimą (honorarą) paraiškos teikimo metais, kurie nėra išreiškę nesutikimo su atskaitymais, kurių narystė Asociacijoje LATGA tęsiasi ilgiau kaip 1 metus ir tie, kurie daugiau kaip 1 metus yra atšaukę nesutikimą su atskaitymais.

  Užpildytas paraiškas prašome siųsti paštu arba pristatyti į mūsų buveinę, adresu J.Basanavičiaus 4B, Vilnius, LT-01118. Galutinis terminas – spalio 31 d., tad priimsime tik tas paraiškas, kurios bus išsiųstos paštu ne vėliau kaip spalio 31 d. Pristatyti paraiškas tiesiogiai į Asociacijos LATGA būstinę galima iki spalio 31 d. 15.30 val. Elektroniniu paštu siunčiamų paraiškų nepriimame. Pateikti reikia vieną kompiuteriu užpildytą, atspausdintas ir pasirašytą paraiškos egzempliorių.

  Primename, kad 2019 m. balandį vykusio Visuotinio narių susirikimo metu nubalsuota dėl Socialinio kultūrinio fondo tvarkos aprašo keitimo.

  Socialinio kultūrinio fondo tvarkos aprašas (atsisiųsti PDF)

  Paraiška dėl dalinio projekto finansavimo iš LATGA Socialinio kultūrinio veiklos fondo lėšų (atsisiųsti DOCX)

  Primename, kad lėšos gali būti naudojamos:

  1) naujų autorinių muzikinių ir literatūrinių kūrinių sukūrimui; 2) didelės apimties autorinių muzikinių kūrinių sukūrimui (opera, miuziklas, simfoninis kūrinys ir kt.); 3) naujų muzikinių kūrinių aranžuočių sukūrimui; 4) muzikinių kūrinių skaitmeninės natografijos sukūrimui; 5) CD, LP, natų leidybai, knygų leidybai; 6) muzikos įrašų, suvedimo procesams realizuoti; 7) autoriniams koncertams rengti (muzikinio albumo pristatymams, jubiliejiniams koncertams); 8) profesinės kvalifikacijos kėlimui kursuose, rezidencijose ir kt. finansuoti;

  Lėšos nenaudojamos socialinėms išmokoms, išskyrus kritinių ligų, gaisro, kitų stichinių situacijų atvejus ir dalinį medicininių paslaugų išlaidų kompensavimą. Ypatingais atvejais, kai autoriams labai reikia paramos (kai jie skursta), tokiai pagalbai gali būti panaudojama iki 10 (dešimt) procentų fondo lėšų per metus.

  Paraiška apsvarstoma per 30 kalendorinių dienų nuo paraiškų priėmimo terminų pabaigos.

  Paraiška neteikiama svarstyti Tarybai, jeigu: 1) paraiška užpildyta neteisingai; 2) projekto vykdytojas neatsiskaitė už ankstesniais metais jam skirtas lėšas; 3) ankstesniame projekte negauta LATGA licencija; 4) ankstesniame projekte nesuderintas projekto ir komunikacijos viešinimo planas su LATGA viešųjų ryšių specialistu.

  Plačiau apie viską: https://www.latga.lt

  Dėl paraiškų ir kitų dokumentų pildymo bei kitais klausimais kreiptis į Auksę Špokauskaitę. Ji taip pat gali suteikti informaciją, ar autorius yra sutikęs su 6 proc. nuskaitymais.[gem_team team=”aukse” columns=”3″]

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.