Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2021-09-03

  Iki rugsėjo 30 d. laukiame paraiškų Kūrybinės veiklos fondo finansavimo konkursui

  Primename, kad iki rugsėjo 30 d. laukiame paraiškų dėl projektų finansavimo iš mūsų Kūrybinės veiklos fondo. Konkurse gali dalyvauti tiek fiziniai (LATGA nariai), tiek juridiniai asmenys (kūrybinės organizacijos, koncertų rengėjai ir pan.). Šiuo metu fonde sukaupta per 170 tūkst. Eur.

  Nuo šiol paraiškas galima pildyti mūsų elektroninėje paraiškų pildymo sistemoje, tik pirmiausia turėsite užsiregistruoti.

  Fiziniams ir juridiniams asmenims reikia pildyti skirtingų formų registracijas. Paspaudus ant nuorodos „naujojo vartotojo registracija“ pirmiausia atsidaro fiziniams asmenims skirta registracijos forma. Paspaudus po ja esančią varnelę „juridiniai asmenys“, iššoks juridiniams asmenims skirta registracijos forma. Užpildžius vieną ar kitą formą nurodytu el. paštu gausite nuorodą, kurią paspaudę patvirtinsite savo registraciją.

  Paraišką galėsite pildyti, redaguoti kada panorėję, tik nepamirškite išsaugoti keitimų. Galutinai viską užpildę spauskite „pateikti“. Šioje sistemoje galėsite matyti ir anksčiau pildytas paraiškas.

  Užpildytas paraiškas (su el. parašais arba skenuotas ir pasirašytas ranka) ir finansavimo išlaidų sąmatas taip pat galite siųsti el. paštu, paprastu paštu arba patys pristatyti į mūsų buveinę (įmesti į mūsų pašto dėžę), adresu J.Basanavičiaus 4B, Vilnius, LT-01118. Galutinis terminas – rugsėjo 30 d., tad priimsime tik tas paraiškas, kurios bus išsiųstos paštu ne vėliau kaip rugsėjo 30 d.

  • Paraiškų pildymo sistema
  • Projekto iš LATGA kūrybinės veiklos fondo lėšų finansavimo išlaidų sąmata (exel)
  • Paraiška dėl paramos projektui iš LATGA kūrybinės veiklos fondo lėšų (pdf) arba (word)
  • Kūrybinės veiklos fondo tvarkos aprašas (pdf)

  Daugiau informacijos: https://www.latga.lt/kurybines-veiklos-fondas/

   

  Auksė Stankevičė

  Direktorės asistentė

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.