© Leonardas Borotinskas

Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2024-04-15

  Skelbiame VNS dokumentus ir metinę ataskaitą

  Primename, kad 2024 m. balandžio 30 d. 10 val. šaukiamas Asociacijos LATGA Visuotinis narių susirinkimas. Į susirinkimą neatvykus daugiau nei pusei narių, pakartotinis Visuotinis narių susirinkimas vyks tą pačią dieną, nuo 11 val. Susirinkimas vyks Asociacijos LATGA buveinėje, adresu J. Basanavičiaus g. 4B, Vilnius. Skelbiame dokumentų projektus ir Skaidrumo ataskaitą (nuorodas į juos rasite prie darbotvarkės).

  Į Pakartotinį visuotinį narių susirinkimą dalyviai registruojami 10.15–10.50 val. Atvykstantieji su savimi turi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei įgaliojimą ar balsų perleidimo sutartį, jeigu planuoja balsuoti už kitą asmenį.

  ASOCIACIJOS LATGA

  VISUOTINIO NARIŲ SUSIRINKIMO DARBOTVARKĖ

  •  Darbotvarkės ir reglamento tvirtinimas
  • Auditoriaus išvados dėl finansinių ataskaitų teikimas
  • Skaidrumo ir finansinių ataskaitų aptarimas ir tvirtinimas ATASKAITA
  • Tarybos veiklos informacijos pristatymas ir tvirtinimas
  • Revizijos komisijos informacijos pristatymas
  • Kolektyvinio administravimo atskaitymų už atlyginimo, surinkto iš naujai pradėtų administruoti kūrinių panaudojimo sričių, dydžio tvirtinimas PROJEKTAS (Dėl administravimo mokesčio atskaitymo 2024.04.30)
  • Atlyginimo, surinkto už audiovizualinių kūrinių panaudojimą, paskirstymo taisyklių projekto pristatymas ir tvirtinimas PROJEKTAS (AV paskirstymo taisyklės  2024.04.30)

  Asociacijos LATGA nariai turi galimybę Visuotinio narių susirinkimo darbotvarkės klausimais balsuoti išankstiniu būdu. Kviečiame narius, susipažinusius su dokumentais, balandžio 22–25 d. atvykti į LATGA buveinę (priėmimo laikas 13.00–15.00 val.) ir balsuoti Visuotinio narių susirinkimo darbotvarkės klausimais iš anksto. Nariai, norintys balsuoti iš anksto, su savimi turi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

  Jeigu planuojate balsuoti už kitą asmenį, turėkite įgaliojimą ar balsų perleidimo sutartį. Ją galite atsisiųsti ČIA

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.