© Shutterstock

Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2021-09-30

  Išmokame atlyginimus autoriams

  Informuojame, kad išmokame (arba jau išmokėjome) muzikos, dramos ir vizualiųjų kūrinių autoriams atlyginimus už II 2021 m. ketvirtį. Kaip visi žinote, tuo metu dėl COVID grėsmės dar galiojo karantino ribojimai renginiams, viešojo maitinimo įstaigoms ir t.t. Dėl šių priežasčių surinkome ir išmokame mažesnius autorinius atlyginimus nei ikipandeminiais metais tuo pačiu metu.

  Savo sąskaitas rekomenduojame pasitikrinti muzikos autoriams. Už II šių metų ketvirtį Lietuvos autoriams paskirstėme per 437 tūkst. Eur. Šie pinigai surinkti už kūrinių transliaciją, retransliaciją, viešą atlikimą renginiuose bei viešose vietose (foninė muzika) ir pan.

  Vizualiųjų kūrinių autoriams atlyginimai už kūrinių transliavimą išmokami šiuo metu, jiems pervesime per 24 tūkst. Eur.

  Dramos kūrinių autoriams už viešą kūrinių atlikimą ir TV transliacijas paskirstėme ir išmokėsime per 11,5 tūkst. Eur.

  Audiovizualinių kūrinių (kino, TV laidų ir serialų, vaizdo klipų) autoriams išmokame autorinius ir kompensacinius atlyginimus už 2020 m. Lietuvos ir užsienio audiovizualinių kūrinių autoriams už kūrinių retransliaciją paskirstėme  per 140 tūkst. Eur. Pirmoje spalio pusėje jiems pervesime ir kompensacinį atlyginimą už kūrinių atgaminimą asmeniniais tikslais (dar vadinamą Tuščia laikmena).

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.