Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2020-12-11

  Išmokame autorinį atlyginimą muzikos ir dramos kūrinių autoriams

   

   width=

  Skubame pranešti, kad jau paskirstėme ir iki Kalėdų išmokėsime autorinį atlyginimą Lietuvos muzikos autoriams už III šių metų ketvirtį bei Lietuvos dramos kūrinių autoriams lapkričio mėnesį surinktą autorinį atlyginimą.

  Norime pasidžiaugti, kad nepaisant koronaviruso pandemijos, III ketvirtis mūsų šalies muzikos autoriams buvo finansiškai  sėkmingas. Jiems paskirstėme 518 135 Eur ir tai yra net 13,1 tūkst. daugiau nei pernai už tą patį laikotarpį (už 2019 III ketvirtį)!

  Pinigai autorių sąskaitas pasieks dar iki šv. Kalėdų. Paskirstymo detales galite sužinoti savitarnoje arba susisiekę su mūsų Muzikos kūrinių skyriaus Dokumentacijos ir paskirstymo poskyrio specialistais: https://www.latga.lt/kontaktai/#Muzikos-kuriniu-skyrius

  Taip pat paskirstėme 13,3 tūkst. Eur autorinį atlyginimą Lietuvos dramos ir muzikinių dramos kūrinių autoriams. Paskirstymo detales sužinosite prisijungę prie savo paskyrų LATGA savitarnoje arba susisiekę su Dramos poskyrio vadove Evelina Brusokaite (evelina@latga.lt; 8 629 24198)

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.