© Leonardas Borotinskas

Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2024-04-02

  Kviečiame dalyvauti Muzikos autorių fondo konkurse

  Skelbiame Muzikos autorių fondo konkurso pradžią ir kviečiame pildyti paraiškas dėl muzikinių projektų finansavimo. Svarbi sąlyga – autorius turi būti mažiausiai prieš metus sutikęs su 6 proc. nuskaitymais nuo autorinio atlygio. Konkursas nuo pernai metų rengiamas tik kartą per metus, šiais metais projektų finansavimui bus išdalinta apie 150 tūkst. Eur.

  Primename, kad lėšos gali būti naudojamos naujų kūrinių sukūrimui; naujų muzikinių kūrinių aranžuočių sukūrimui; muzikinių kūrinių skaitmeninės natografijos sukūrimui; CD, LP, natų leidybai, knygų leidybai; muzikos įrašų, suvedimo procesams realizuoti; autoriniams koncertams rengti (muzikinio albumo pristatymams, jubiliejiniams koncertams) ir pan.

  Paraiška neteikiama svarstyti Tarybai, jeigu: 1) ji užpildyta neteisingai; 2) projekto vykdytojas neatsiskaitė už ankstesniais metais jam skirtas lėšas; 3) ankstesniame projekte negauta LATGA licencija; 4) vykdant kitus projektus nebuvo suderintas projekto komunikacijos planas su LATGA.

  Paraiškas galima pildyti iki balandžio 30 d. mūsų elektroninėje paraiškų pildymo sistemoje: http://bit.ly/3ZxqL15.

  Vėliau jas vertins ekspertai, o galutinį žodį dėl finansavimo skyrimo tars mūsų Taryba. Rezultatus planuojame skelbti gegužės mėnesį.

  Keli patarimai tiems, kurie paraiškas šioje sistemoje pildys pirmą kartą. Pirmiausia užsiregistruokite. Jūsų turimi prisijungimai prie e-savitarnos netinka. Kai pateiksite prašomus duomenis kartu su sugalvotu slaptažodžiu, el. paštu gausite nuorodą, kurią paspaudę patvirtinsite savo registraciją. Paraišką galėsite pildyti, redaguoti kada panorėję, tik nepamirškite išsaugoti keitimų. Galutinai viską užpildę spauskite „pateikti“.

  Plačiau apie konkursą: http://bit.ly/3FXWodJ

  Taip pat rekomenduojame pažiūrėti seminaro apie finansavimo konkursus vaizdo įrašą: https://bit.ly/3U002rq

  Dėl smulkesnės informacijos bei norėdami sužinoti, ar esate sutikęs su atskaitymais, kreipkitės į kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais.

  Auksė Stankevičė

  Direktorės asistentė

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.