© Leonardas Borotinskas

Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2022-11-10

  Kviečiame dalyvauti Muzikos autorių fondo konkurse

  Dėmesio, muzikos autoriai! Norite išleisti albumą ar nufilmuoti vaizdo klipą, bet trūksta pinigų? Mes galime jums padėti!  Kaip ir kiekvieną rudenį skelbiame Muzikos autorių fondo konkurso pradžią ir kviečiame pildyti paraiškas dėl kūrybinių projektų finansavimo.

  Svarbi sąlyga – autorius turi būti mažiausiai prieš metus sutikęs su 6 proc. nuskaitymais nuo autorinio atlygio.

  Primename, kad lėšos gali būti naudojamos:

  1) naujų autorinių muzikinių ir literatūrinių kūrinių sukūrimui; 2) didelės apimties autorinių muzikinių kūrinių sukūrimui (opera, miuziklas, simfoninis kūrinys ir kt.); 3) naujų muzikinių kūrinių aranžuočių sukūrimui; 4) muzikinių kūrinių skaitmeninės natografijos sukūrimui; 5) CD, LP, natų leidybai, knygų leidybai; 6) muzikos įrašų, suvedimo procesams realizuoti; 7) autoriniams koncertams rengti (muzikinio albumo pristatymams, jubiliejiniams koncertams) ir pan.

  Paraiška neteikiama svarstyti Tarybai, jeigu: 1) paraiška užpildyta neteisingai; 2) projekto vykdytojas neatsiskaitė už ankstesniais metais jam skirtas lėšas; 3) ankstesniame projekte negauta LATGA licencija; 4) ankstesniame projekte nesuderintas projekto ir komunikacijos viešinimo planas su LATGA viešųjų ryšių specialistu.

  Paraiškas galima pildyti  iki lapkričio 30 d. mūsų elektroninėje paraiškų pildymo sistemoje. Vėliau jas vertins ekspertai, o galutinį žodį dėl finansavimo skyrimo tars mūsų Taryba. Rezultatus planuojame skelbti gruodžio mėnesį.

  Paraiškas prašome pildyti tik el. paraiškų sistemoje.

  Kaip veikia ši sistema? Pirmiausia užsiregistruokite. Jūsų turimi prisijungimai prie e-savitarnos netinka. Kai pateiksite prašomus duomenis kartu su sugalvotu slaptažodžiu, el. paštu gausite nuorodą, kurią paspaudę patvirtinsite savo registraciją. Paraišką galėsite pildyti, redaguoti kada panorėję, tik nepamirškite išsaugoti keitimų. Galutinai viską užpildę spauskite „pateikti“.

  Plačiau apie konkursą: http://bit.ly/3FXWodJ

  Taip pat rekomenduojame pažiūrėti seminaro apie finansavimo konkursus vaizdo įrašą: https://bit.ly/3U002rq

  Auksė Stankevičė

  Direktorės asistentė

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.