© Žygimantas Gedvila / BNS

Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2024-01-08

  Kviečiame naudotis LATGA išmaniąja programėle!

  Primename, kad mūsų IT specialistai sukūrė LATGA nariams skirtą išmaniąją programėlę, kuria gali naudotis muzikos ir dainų tekstų, dramos kūrinių ir vizualiųjų kūrinių autoriai. Šią programėlę galite parsisiųsti iš „App Store“ (naudojantiems telefonus ar planšetes su iOS operacine sistema) ir „Google Play“ (naudojantiems telefonus ar planšetes su „Android“ operacine sistema).

  Prisijungti prie programėlės galima dviem būdais:

  • naudojant savo paskyros mūsų e-svetainėje prisijungimo vardą ir slaptažodį (jeigu dar neturite paskyros, kreipkitės el. paštu aiste@latga.lt);
  • naudojant kvalifikuotą Smart ID.

  Naudodamiesi programėle lengvai ir paprastai sužinosite, kiek autorinio atlyginimo jums surinkome, kokius jūsų kūrinius ir kas naudojo per pasirinktą laikotarpį.

  Muzikos ir dainų tekstų autoriai naudodamiesi programėle gali ne tik sužinoti kūrinių naudojimo duomenis ar išmokėto autorinio atlygio dydį, tačiau ir registruoti naujus kūrinius. Netrukus registruoti kūrinius galės ir dramos autoriai. Taip pat išmaniojoje programėlėje veikia užklausų sistema, kurioje galite mums užduoti rūpimus klausimus.

  Jeigu iki šiol nesinaudojote e-savitarna ar pamiršote savo prisijungimo duomenis, kreipkitės į mūsų specialistus. Apie visus LATGA programėlės patobulinimus būtinai jus informuosime.

  Maloniai kviečiame naudotis programėle!

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.